На виконання вимог пункту 5 Порядку реалізації експериментального проекту з організації визначення професійної компетентності осіб, які мають намір здійснювати функції державного реєстратора прав на нерухоме майно та/або державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2018 № 860, повідомляємо, що автоматизоване анонімне тестування щодо визначення професійної компетентності осіб у сферах державної реєстрації відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73, другий поверх, мармурова зала.
Одночасно інформуємо, що для допуску до тестування при собі необхідно мати паспорт громадянина України.
ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:
19.02.2019, ПОЧАТОК НА 14 ГОД. 00 ХВ.
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 19.02.2019:
- Безручко Світлана Андріївна
- Буржимська Світлана Арнольдівна
- Воронкіна Ольга Валеріївна
- Гаращенко Володимир Васильович
- Господарець Олександр Олександрович
- Даньо Юрій Йосипович
- Євтушенко Ольга Юріївна
- Заболотний Олександр Олександрович
- Кисла Ірина Сергіївна
- Лось Юрій Сергійович
- Миколайчук Олег Миколайович
- Одинець Тетяна Михайлівна
- Павленко Ксенія Володимирівна
- Подгорний Віталій Ігорович
- Федорченко Дмитро Миколайович
- Харкава Катерина Павлівна
- Цуруль Ірина Миколаївна
- Чабанюк Наталя Петрівна
- Черненко Альона Володимирівна
- Шоломицька Вікторія Миколаївна
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 16 год. 00 хв. 19.02.2019:
- Герасименко Ірина Миколаївна
- Горовий Микола Миколайович
- Демидов Ярослав Миколайович
- Клименко Юлія Сергіївна
- Котович Ганна Володимирівна
- Оксененко Ірина Володимирівна
- Сєтак Віктор Ярославович
- Солошенко Юлія Володимирівна
- Титенко Юлія Валеріївна
- Тірбах Станіслав Володимирович
- Устименко Юлія Петрівна
- Ярошко Андрій Віталійович
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 16 год. 00 хв. 19.02.2019:
- Атаманчук Олена Олександрівна
- Безручко Світлана Андріївна
- Воронкіна Ольга Валеріївна
- Заболотний Олександр Олександрович
- Павленко Ксенія Володимирівна
- Подгорний Віталій Ігорович
- Федорченко Дмитро Миколайович
- Шоломицька Вікторія Миколаївна
ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:
20.02.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 10 год. 00 хв. 20.02.2019:
- Братко Катерина Іванівна
- Довгань Оксана Іванівна
- Кардаш Оксана Володимирівна
- Квилінська Наталія Олександрівна
- Короляк Іван Михайлович
- Лук'янчук Ірина Василівна
- Максимчук Віталій Миколайович
- Мирошніченко Олександр Петрович
- Михайленко Світлана Миколаївна
- Мустафаєва Лейла Аліївна
- Набок Віталій Миколайович
- Переверзева Ганна Олегівна
- Скакун Ольга Сергіївна
- Спутай Сергій Миколайович
- Степаненко Аліна Валеріївна
- Цалин Юлія Василівна
- Шевчук Артур Юрійович
- Шевчук Діани Юріївни
- Шиян Олександр Вікторович
- Ярмола Ігор Іванович
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 12 год. 00 хв. 20.02.2019:
- Васильченко Валентина Миколаївна
- Вітковський Костянтин Андрійович
- Герасимчук Марина Володимирівна
- Довбиш Юлія Григорівна
- Козаченко Ірина Євгенівна
- Комова Юлія Михайлівна
- Міхеєва Марина Олегівна
- Огребчук Радислав Володимирович
- Никоненко Ольга Олександрівна
- Пилип Мілена Андріївна
- Углик Наталія Миколаївна
- Чеканівський Віктор Романович
- Яні Інна Ігорівна
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 12 год. 00 хв. 20.02.2019:
- Безименко Інеса Анатоліївна
- Квилінська Наталія Олександрівна
- Короляк Іван Михайлович
- Лук'янчук Ірина Василівна
- Максимчук Віталій Миколайович
- Степаненко Аліна Валеріївна
- Цалин Юлія Василівна
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 20.02.2019:
- Абрамова Наталія Анатоліївна
- Верхулевська Алла Олександрівна
- Гавриленко Олексій Віталійович
- Гендзелюк Лариса Дмитрівна
- Даценко Леся Володимирівна
- Кириченко Дар'я Вадимівна
- Кириченко Світлана Миколаївна
- Кузьмінська Ірина Миколаївна
- Лєпьошкіна Світлана Володимирівна
- Маляр Тетяна Миколаївна
- Маринчук Валентин Валерійович
- Марчук Тарас Дмитрович
- Мустафаєв Фаріт Анварович
- Пєшкова Олена Михайлівна
- Полтавець Дмитро Володимирович
- Реус Роман Володимирович
- Шерстюк Альона Олександрівна
- Шевчик Ольга Ігорівна
- Шевчук Світлана Анатоліївна
- Якименко Юлія Валеріївна
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 16 год. 00 хв. 20.02.2019:
- Ашірова Ірина Василівна
- Єфіменко Оксана Миколаївна
- Коновка Евеліна Сергіївна
- Корній Олександр Сергійович
- Медвєдєва Світлана Василівна
- Мостецький Дмитро Олександрович
- Пихтіна Олена Миколаївна
- Поліщук Сергій Володимирович
- Прасолова Людмила Михайлівна
- Рогозна Аліна Миколаївна
- Ропчан Наталія Володимирівна
- Холодков Дмитро Юрійович
- Шукалович Артем Вікторович
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 16 год. 00 хв. 20.02.2019:
- Гавриленко Олексій Віталійович
- Єрохіна Катерина Сергіївна
- Кириченко Дар'я Вадимівна
- Комісаренко Вадим Олександрович
- Марчук Тарас Дмитрович
- Шевчик Ольга Ігорівна
- Якименко Юлія Валеріївна
ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:
21.02.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 10 год. 00 хв. 21.02.2019:
- Базалицька Ольга Ростиславівна
- Глоба Андрій Павлович
- Голубєва Лариса Володимирівна
- Донченко Олександр Сергійович
- Єрмаков Олексій Юрійович
- Ільчук Олександр Сергійович
- Іщук Наталія Федорівна
- Качан Ірина Валеріївна
- Кравченко Максим Петрович
- Максіменко Марина Олександрівна
- Мельник Наталія Олександрівна
- Мещерякова Надія Ігорівна
- Оганян Марія Володимирівна
- Савченко Катерина Михайлівна
- Синенко Оксана Іванівна
- Федоренко Анастасія Василівна
- Цимбал Олени Василівни
- Шалар Віталій Олегович
- Штогріна Олександра Іванівна
- Щербина Яніна Олександрівна
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 12 год. 00 хв. 21.02.2019:
- Бежин Дмитро Юрійович
- Власов Олександр Володимирович
- Дейнега Інна Миколаївна
- Дунаєвський Ігор Валерійович
- Дяденчук Анатолій Іванович
- Кравченко Вікторія Андріївна
- Крикля Юлія Петрівна
- Лукомський Олександр В'ячеславович
- Скоркіна Лілія Василівна
- Шевченко Анна Вікторівна
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 12 год. 00 хв. 21.02.2019:
- Глоба Андрій Павлович
- Голубєва Лариса Володимирівна
- Донченко Олександр Сергійович
- Єрмаков Олексій Юрійович
- Ільчук Олександр Сергійович
- Кравченко Максим Петрович
- Максіменко Марина Олександрівна
- Мещерякова Надія Ігорівна
- Оганян Марія Володимирівна
- Шесденко Анна Станіславівна
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 21.02.2019:
- Балакірєв Ігор Олегович
- Бурдюк Ірина Сергіївна
- Візирський Дмитро Миколайович
- Горбенко Андрій Олександрович
- Деркач Максим Вікторович
- Дяченко Руслан Юрійович
- Єсипенко Юлія Олександрівна
- Кована Анастасія Володимирівна
- Краєцька Наталія Олександрівна
- Коломисюк Юрій Володимирович
- Лазарчук Юрій Анатолійович
- Лафазан Олена Олексіївна
- Марущак Юлія Валеріївна
- Міняйло Ольга Григорівна
- Місюкевич Людмила Олексіївна
- Неженська Галина Валентинівна
- Палкіна Вікторія Ігорівна
- Патрушева Наталія Вікторівна
- Святецька Вікторія Леонідівна
- Федорович Алла Володимирівна
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 16 год. 00 хв. 21.02.2019:
- Бурдюк Ірина Сергіївна
- Василенко Леся Вікторівна
- Візирський Дмитро Миколайович
- Власов Олександр Володимирович
- Деркач Максим Вікторович
- Дорогань Катерина Володимирівна
- Дяденчук Анатолій Іванович
- Дяченко Руслан Юрійович
- Єсипенко Юлія Олександрівна
- Желєкова Оксана Миколаївна
- Качалова Тетяна Геннадіївна
- Качан Ірина Валеріївна
- Кравченко Вікторія Андріївна
- Лазарчук Юрій Анатолійович
- Лукомський Олександр В'ячеславович
- Міняйло Ольга Григорівна
- Місюкевич Людмила Олексіївна
- Святецька Вікторія Леонідівна
- Сіренко Катерина Василівна
- Шевченко Анна Вікторівна
ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:
22.02.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 10 год. 00 хв. 22.02.2019:
- Антонюк Інна Іванівна
- Білик Світлана Олександрівна
- Вольвак Олег Віталійович
- Глотова Катерина Олексіївна
- Дротенко Оксана Віталіївна
- Жбадинський Олег Михайлович
- Калініна Людмила Миколаївна
- Кірдельова Катерина Анатоліївна
- Котик Володимир Георгійович
- Кулагіна Лариса Миколаївна
- Мовчан Ігор Анатолійович
- Мокрій Олена Віталіївна
- Орлова Наталія Олександрівна
- Розковерко Олександр Сергійович
- Романюк Ірина Геннадіївна
- Сіденко Олександр Григорович
- Ткач Юрій Миколайович
- Федорович Володимир Юрійович
- Цимбалюк Олег Олександрович
- Чалий Іван Іванович
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 12 год. 00 хв. 22.02.2019:
- Білоконь Тетяна Олексіївна
- Борсук Світлана Василівна
- Горєлов Ігор Сергійович
- Дикий Сергій Петрович
- Каухова Вікторія Володимирівна
- Коропець Наталія Василівни
- Нежива Наталія Валеріївна
- Пигида Андрій Борисович
- Полуріз Аліна Сергіївна
- Українець Ігор Миколайович
- Швець Юлія Володимирівна
- Шостак Володимир Миколайович
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 12 год. 00 хв. 22.02.2019:
- Жбадинський Олег Михайлович
- Котик Володимир Георгійович
- Красюк Анна Миколаївна
- Мокрій Олена Віталіївна
- Орлова Наталія Олександрівна
- Романюк Ірина Геннадіївна
- Федорович Володимир Юрійович
- Чалий Іван Іванович
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 22.02.2019:
- Барановський Микола Вікторович
- Войталюк Анастасія Андріївна
- Довгий Роман Русланович
- Калашнік Олеся Юріївна
- Кантерук Олександр Адамович
- Ковш Максим Володимирович
- Комишан Юлія Володимирівна
- Куц Владислава Анатоліївна
- Лисенко Наталія Борисівна
- Мерзлікін Денис Володимирович
- Наркевич Олена Володимирівна
- Парсенюк Андрій Михайлович
- Пономаренко Маргарита Сергіївна
- Рогач Тетяна Володимирівна
- Сергєєва Світлана Анатоліївна
- Соболєва Тетяна Вікторівна
- Сушко Наталія Володимирівна
- Удовиченко Мар'яна Сергіївна
- Ференс Ірина Ігорівна
- Чайковська Ірина Сергіївна
ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:
25.02.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 10 год. 00 хв. 25.02.2019:
- Архіпова Лідія Вікторівна
- Багацька Еліна Петрівна
- Бобровська Катерина Олександрівна
- Веснянцова Олена Сергіївна
- Волос Олена Володимирівна
- Головатюк Костянтин Володимирович
- Карпенко Галина Миколаївна
- Кузьміна Антоніна Володимирівна
- Кундас Вікторія Андріївна
- Лукашенко Дмитро Володимирович
- Онищенко Руслан Миколайович
- Процналь Володимир Юрійович
- Пукшин Крістіна Вікторівна
- Рорат Денис Євгенович
- Рудик Юлія Ігорівна
- Сивоконь Ольга Юріївна
- Сурай Дар'я Юріївна
- Товстуха Юрій Миколайович
- Яценко Ігор Миколайович
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 12 год. 00 хв. 25.02.2019:
- Воробей Тетяна Петрівна
- Дашевський Богдан Юрійович
- Миронюк Яніна Георгіївна
- Пасечник Павло Олександрович
- Чудяк Орест Іванович
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 12 год. 00 хв. 25.02.2019:
- Бобровська Катерина Олександрівна
- Веснянцова Олена Сергіївна
- Волос Олена Володимирівна
- Головатюк Костянтин Володимирович
- Карпенко Галина Миколаївна
- Кузьміна Антоніна Володимирівна
- Кундас Вікторія Андріївна
- Лукашенко Дмитро Володимирович
- Онищенко Руслан Миколайович
- Процналь Володимир Юрійович
- Пукшин Крістіна Вікторівна
- Сивоконь Ольга Юріївна
- Слухай Лілія Юріївна
- Сурай Дар'я Юріївна
- Товстуха Юрій Миколайович
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 25.02.2019:
- Гринчук Аліса Петрівна
- Дідов Андрій Олександрович
- Котляр Ігор Віталійович
- Лозовська Марина Михайлівна
- Марцінковський Олег Любомирович
- Мельничук Володимир Олександрович
- Молчанов Сергій Олександрович
- Мушкало Денис Сергійович
- Негрієнко Сергій Федорович
- Слухай Лілія Юріївна
- Солома Олена Федорівна
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 16 год. 00 хв. 25.02.2019:
- Гринчук Аліса Петрівна
- Дідов Андрій Олександрович
- Косило Наталія Ігорівна
- Марцінковський Олег Любомирович
- Мельничук Володимир Олександрович
- Мушкало Денис Сергійович
- Негрієнко Сергій Федорович
- Салецький Ігор Олександрович
- Солома Олена Федорівна
ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:
26.02.2019, ПОЧАТОК НА 14 ГОД. 00 ХВ.
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 26.02.2019:
- Азаріна Зоряна Василівна
- Бабієнко Наталя Олександрівна
- Богуш Олександр Васильович
- Бондарчук Юлія Степанівна
- Гладков Юрій Володимирович
- Демчук Лілія Василівна
- Журавська Оксана Миколаївна
- Іванов Ігор Володимирович
- Канюк Олег Степанович
- Кокотова Наталя Валеріївна
- Лубінська Олена Миколаївна
- Маненко Андрій Володимирович
- Миронюк Тарас Русланович
- Мороз Дмитро Олександрович
- Олійник Аліна Миколаївна
- Пірожок Віталій Вікторович
- Саєнко Ярослава Сергіївна
- Світличний Євген Юрійович
- Соболєва Тетяна Анатоліївна
- Хоменко Олександр Володимирович
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 16 год. 00 хв. 26.02.2019:
- Вахрушева Ольга Петрівна
- Логвиненко Аліна Анатоліївна
- Назарчук Сергій Юрійович
- Скоріна Олена Миколаївна
- Троценко Євгенія Миколаївна
- Турчак Сергій Сергійович
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 16 год. 00 хв. 26.02.2019:
- Азаріна Зоряна Василівна
- Бабієнко Наталя Олександрівна
- Бондарчук Юлія Степанівна
- Гладков Юрій Володимирович
- Дроботова Любов Дмитрівна
- Журавська Оксана Миколаївна
- Захарченко Ельвіра Русланівна
- Лубінська Олена Миколаївна
- Миронюк Тарас Русланович
- Мороз Дмитро Олександрович
- Олійник Аліна Миколаївна
- Пірожок Віталій Вікторович
- Соболєва Тетяна Анатоліївна
- Хоменко Олександр Володимирович
ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:
27.02.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 10 год. 00 хв. 27.02.2019:
- Батрина Олена Федорівна
- Безпальчий Андрій Павлович
- Вербицька Мар'яна Михайлівна
- Вишневська Євгенія Олександрівна
- Галунько Людмила Іванівна
- Дунаєва Оксана Володимирівна
- Ісмаілов Самір Ікрамович
- Клюковський Максим Володимирович
- Колодій Олег Валентинович
- Костенко Катерина Олександрівна
- Левандовська Анастасія Віталіївна
- Малишев Віталій Валерійович
- Науменко Олена Євгеніївна
- Нургалієв Рустам Маратович
- Рашков Андрія Георгійович
- Рогач Вадим Вікторович
- Степанюк Дмитро Васильович
- Столяр Юлія Сергіївна
- Стратієвська Марина Василівна
- Ютовець Олег Федорович
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 12 год. 00 хв. 27.02.2019:
- Батрина Олена Федорівна
- Безпальчий Андрій Павлович
- Вербицька Мар'яна Михайлівна
- Вишневська Євгенія Олександрівна
- Галунько Людмила Іванівна
- Дунаєва Оксана Володимирівна
- Ісмаілов Самір Ікрамович
- Клюковський Максим Володимирович
- Колодій Олег Валентинович
- Костенко Катерина Олександрівна
- Левандовська Анастасія Віталіївна
- Малишев Віталій Валерійович
- Набухотна Тетяна Миколаївна
- Науменко Олена Євгеніївна
- Нургалієв Рустам Маратович
- Рашков Андрія Георгійович
- Скляр Світлана Євгенівна
- Столяр Юлія Сергіївна
- Хурдепа Оксана Анатоліївна
- Ютовець Олег Федорович
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 14 год. 00 хв. 27.02.2019:
- Гезердава Олександр Вадимович
- Грабко Оксана Миколаївна
- Гречка Ольга Сергіївна
- Гріцина Ольга Євгенівна
- Копитіна Оксана Степанівна
- Марвано Артур Теймуразович
- Назарук Олег Михайлович
- Ревера Ірина Костянтинівна
- Саганович Олена Юріївна
- Шевчик Світлана Юріївна
- Яценко Данило Сергійович
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 16 год. 00 хв. 27.02.2019:
- Гезердава Олександр Вадимович
- Грабко Оксана Миколаївна
- Гріцина Ольга Євгенівна
- Копитіна Оксана Степанівна
- Марвано Артур Теймуразович
- Назарук Олег Михайлович
- Ревера Ірина Костянтинівна
- Шевчик Світлана Юріївна
- Яценко Данило Сергійович
ДАТА І ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ТЕСТУВАННЯ:
28.02.2019, ПОЧАТОК НА 10 ГОД. 00 ХВ.
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно визначено 10 год. 00 хв. 28.02.2019:
- Барановська Марина Сергіївна
- Богомазюк Владислав Петрович
- Гриценко Юлія Володимирівна
- Кельменсон Надія Аркадіївна
- Козловський Микола Сергійович
- Кравець Олександр Валентинович
- Кузнецов Олександр Ігорович
- Левківська Олена Миколаївна
- Молчанов Тарас Євгенович
- Подоляка Іван Павлович
- Поліванов Ігор Володимирович
- Поліванова Ірина Олександрівна
- Поліщук Володимир Борисович
- Прокопчук Анна Русланівна
- Токінов Олексій Олександрович
- Шакун Сергій Олександрович
- Янчарук Вікторія Анатоліївна
Перелік осіб, для яких датою та часом проходження тестування у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців визначено 12 год. 00 хв. 28.02.2019:
- Антоніщак Лілія Мирославівна
- Богомазюк Владислав Петрович
- Кузнецов Олександр Ігорович
- Подвірний Остап Михайлович
- Подоляка Іван Павлович
- Поліщук Володимир Борисович
- Токінов Олексій Олександрович
- Шакун Сергій Олександрович