13-12-201000:00

Партія «Зелена планета» розширила мету своєї діяльності

Українська партія «Зелена планета» повідомила Міністерству юстиції про розширення мети своєї діяльності.

Згідно з офіційним повідомленням, надісланим до Мін’юсту, партія має намір ініціювати на законодавчому рівні забезпечення екологічного оздоровлення країни. Відповідне рішення було ухвалене ІV партійним з’їздом 4 вересня 2010 року.

Таким чином, партія розшила мету своєї діяльності щодо ініціювання на законодавчому рівні необхідних змін до практики державотворчих процесів задля забезпечення здоров’я нації, зменшення рівня захворюваності, забезпечення умов духовного та фізичного розвитку кожної людини, послідовне впровадження в духовно-культурне, суспільно-економічне та політико-правове середовище української держави засад здорового функціонування системи: "Природа-Людина-Суспільство".

Міністерство юстиції взяло до відома інформацію про внесення змін до статутних документів партії. Відповідні зміни внесено до Реєстру політичних партій України.

*** Відповідно до Закону «Про політичні партії в Україні» партії повинні інформувати Міністерство юстиції України про зміни назви, програми, статуту, керівних органів партії, їхньої адреси та місцезнаходження у тижневий строк після прийняття рішень з цих питань.

Українська партія «Зелена планета» була зареєстрована Міністерством юстиції 24 березня 2005 року та внесена до Реєстру політичних партій під № 116.


Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 271- 17-33
E-mail: press@minjust.gov.ua