20-06-201100:00

Партія «НОВЕ ЖИТТЯ» зареєструвала в Мін’юсті власну символіку

Міністерство юстиції здійснило реєстрацію символіки Політичної партії «НОВЕ ЖИТТЯ» – емблеми та прапора. Зразок символіки внесено Мін’юстом до Реєстру символіки громадських формувань.

Емблема Політичної партії «НОВЕ ЖИТТЯ» являє собою зелений чотирьохлисник. В центрі чотирьохлисника знаходиться напис «ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «НОВЕ ЖИТТЯ». Як зазначається в описі символіки, квітка чотирьохлисника у європейській геральдиці символізує квітку щастя, що приносить удачу, мир та добробут. У слов’ян чотирьохлисник символізує круг, поділений на чотири частини, що є символом сонця.

Прапор Політичної партії «НОВЕ ЖИТТЯ» являє собою прямокутне полотнище жовтого кольору із зображенням емблеми у центрі прапора. Від емблеми Партії випромінюється сім сріблястих променів.

Згідно з повідомленням, що отримав Мін’юст, положення та опис партійної символіки був затверджений рішенням Вищої Ради партії 5 квітня 2011 року.

*** Політична партія «НОВЕ ЖИТТЯ» була зареєстрована Міністерством юстиції 16 березня 2011 року та внесена до Реєстру політичних партій під № 185.


Прес-служба Міністерства юстиції України.