Департамент державної реєстрації

Особи, за заявою яких поновлюються актові записи цивільного стану

Поновлення актових записів цивільного стану проводиться за заявою:

 • особи, щодо якої складено актовий запис;
 • одного з батьків, опікуна, піклувальника дитини;
 • опікуна недієздатної особи;
 • спадкоємців померлого;
 • представника органу опіки та піклування під час здійснення повноважень з опіки та піклування стосовно особи, яка має право на подання такої заяви (частина перша статті 231. Поновлення актового запису цивільного стану проводиться відповідним органом державної реєстрації актів цивільного стану у разі його відсутності, що підтверджується документально. Право на подання заяви про поновлення актового запису цивільного стану мають особи, зазначені в частині другій статті 22 цього Закону.частина друга статті 22 Закону2. Внесення змін до актового запису цивільного стану проводиться за заявою: 
  особи, щодо якої складено актовий запис; 
  одного з батьків, опікуна, піклувальника дитини; 
  опікуна недієздатної особи; 
  спадкоємців померлого; 
  представника органу опіки та піклування під час здійснення повноважень з опіки та піклування стосовно особи, яка має право на подання такої заяви.
  )частина перша статті 231. Поновлення актового запису цивільного стану проводиться відповідним органом державної реєстрації актів цивільного стану у разі його відсутності, що підтверджується документально. Право на подання заяви про поновлення актового запису цивільного стану мають особи, зазначені в частині другій статті 22 цього Закочастина друга статті 22 Закону2. Внесення змін до актового запису цивільного стану проводиться за заявою: 
  особи, щодо якої складено актовий запис; 
  одного з батьків, опікуна, піклувальника дитини; 
  опікуна недієздатної особи; 
  спадкоємців померлого; 
  представника органу опіки та піклування під час здійснення повноважень з опіки та піклування стосовно особи, яка має право на подання такої заяв