31-05-201718:23

Співбесіду в рамках обрання керівника системи безоплатної правової допомоги успішно пройшли 2 кандидати, - Мін’юст

Сьогодні Комісія з відбору кандидатів на посаду директора Координаційного центру з надання правової допомоги провела особисту співбесіду з претендентами на цю посаду. Успішно даний етап відбору пройшли Павло Мороз та Олексій Шевчук, які за підсумками голосування набрали не менше 4 голосів членів комісії.

Відповідно до Порядку проведення конкурсу конкурсна комісія внесе дані кандидатури на розгляд державного секретаря Міністерства юстиції, який і прийме остаточне рішення щодо призначення на посаду директора Координаційного центру.

З метою забезпечення максимальної відкритості конкурсного відбору під час співбесіди за згодою кандидатів проводилася відеофіксація, а також були присутні спостерігачі – представники громадських організацій:

- менеджер проектів Посольства Канади в Україні Валерій Олійник,

- радник з правових питань Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Олена Кустова,

- менеджер проекту Ради Європи «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні» Кетеван Цхомелідзе,

- директор ВБО «Українська фундація правової допомоги» Микола Сіома,

- член правління ГО «Об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу» Марина Старовойтова.

Нагадаємо: колишній керівник Координаційного центру Андрій Вишневський нещодавно зайняв вакантну позицію заступника Міністра юстиції.

Комісія з відбору кандидатів на посаду директора Координаційного центру з надання правової допомоги складалася з 8 чоловік. П'ятеро з них були представниками Міністерства юстиції, ще троє представляли громадські організації.

Документи на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади керівника системи безоплатної правової допомоги подали 8 кандидатів. Комісія розглянула подані пакети документів та прийняла рішення про допуск 6 кандидатів до участі у відборі. Відносно 2 претендентів прийняте рішення про відмову в допуску через відсутність достатнього досвіду роботи, передбаченого умовами проведення конкурсу.