Державна кримінально-виконавча служба України

Міжрегіональні територіальні органи з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції України

Відповідно до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України 

від 18.05.2016 № 348 «Про ліквідацію територіальних органів управління Державної пенітенціарної служби та утворення територіальних органів Міністерства юстиції», а також з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 05.02.2020 № 48 «Про перейменування деяких територіальних органів Міністерства юстиції», в Державній кримінально-виконавчій службі України функціонують як юридичні особи публічного права територіальні органи Міністерства юстиції – міжрегіональні управління з питань виконання кримінальних покарань:

 

Західне міжрегіональне управління, повноваження якого поширюються на територію Львівської, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської та Тернопільської областей, розташоване за адресою: вул. Архипенка, 1, м. Львів, 79005, телефон (0322) 97-68-86:

- начальник Тимочко Ігор Ярославович;

- перший заступник начальника Хома Микола Васильович;

- заступник начальника з питань ресоціалізації і дотримання прав засуджених Коваль Юрій Іванович;

- заступник начальника з питань стратегічного розвитку Гейц Олександр Олегович.

 

Центрально-Західне міжрегіональне управління, повноваження якого поширюються на територію Вінницької, Хмельницької та Чернівецької областей, розташоване за адресою: вул. Брацлавська, 2а, м. Вінниця, 21100, телефон (0432) 27-94-09:

- начальник Щербатюк Олександр Євгенович;

- перший заступник начальника Бойчук Володимир Володимирович;

- заступник начальника Брошко Іван Михайлович.

 

Північно-Східне міжрегіональне управління, повноваження якого поширюються на територію Харківської, Луганської, Полтавської та Сумської областей, розташоване за адресою: вул. Hетіченська, 14, 
м. Харків, 61010, телефон (057) 732-16-16, 732-47-77:

- начальник Романов Георгій Владиславович;

- перший заступник начальника Індік Дмитро Анатолійович;

- заступник начальника Гавріков Руслан Миколайович.

 

Південно-Східне міжрегіональне управління, повноваження якого поширюються на територію Дніпропетровської, Донецької та Запорізької областей, розташоване за адресою: вул. Короленка, 4, м. Дніпро, 49070, телефон (056) 740-34-57:

- начальник Кірієнко Вадим Анатолійович;

- перший заступник начальника Халавка Володимир Ігорович;

- заступник начальника Котик Тетяна Миколаївна.

 

Південне міжрегіональне управління, повноваження якого поширюються на територію Одеської, Кіровоградської, Миколаївської та Херсонської областей, розташоване за адресою: Люстдорфська дорога, 9, 
м. Одеса, 65017, телефон (048) 766-47-12:

Головою комісії з реорганізації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції визначено першого заступника начальника Департаменту з питань виконання кримінальних покарань Кощинця Віктора Васильовича.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1252 «Деякі питання територіальних органів Міністерства юстиції» та наказу Міністерства юстиції України від 21.12.2020 № 4390/5 «Про реорганізацію територіального органу» реорганізовано територіальний орган Міністерства юстиції – Південне міжрегіональне управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції шляхом його приєднання до міжрегіонального територіального органу Міністерства юстиції з питань виконання кримінальних покарань – Департаменту з питань виконання кримінальних покарань.

 

Контакти міжрегіональних територіальних органів з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції