14-07-2022
Герб

Міністерство юстиції України

Наказ

14.07.2022
м. Київ
2933/5/66

Про затвердження Порядку надання електронних публічних послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців у автоматичному режимі

Зареєстровано в Міністерстві юстиції

 України 14 липня 2022 р. за № 780/38116

 

 

Відповідно до статті 14 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», Закону України «Про особливості надання публічних (електронних публічних) послуг»

НАКАЗУЄМО:

  1. Затвердити Порядок надання електронних публічних послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців у автоматичному режимі, що додається.
  1. Технічним адміністраторам Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань та Єдиного державного веб-порталу електронних послуг вжити відповідних заходів, необхідних для запровадження надання електронних публічних послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців у автоматичному режимі без участі державного реєстратора.
  1. Департаменту приватного права Міністерства юстиції України (Ференс О.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493 «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади».
  1. Цей наказ набирає чинності з дня, наступного за днем його офіційного опублікування.
  1. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступників міністрів відповідно до розподілу обов’язків.

 

 

Перший заступник

Міністра юстиції України

                          

Євгеній ГОРОВЕЦЬ

Віце-прем’єр-міністр України

– Міністр цифрової трансформації України

 

 Михайло ФЕДОРОВ

 

 

Порядок надання електронних публічних послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців у автоматичному режимі