22-07-2022
Герб

Міністерство юстиції України

Наказ

22.07.2022
м. Київ
823/38159

Про затвердження Переліку нотаріальних документів, які формуються з електронним ідентифікатором

Відповідно до пункту 10 Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 липня 2014 року № 228, пункту 3 Правил формування та проведення перевірки нотаріального документа з електронним ідентифікатором, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 01 липня 2022 року № 745,

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити Перелік нотаріальних документів, які формуються з електронним ідентифікатором, що додається.
  1. Державному підприємству «Національні інформаційні системи» (Бережний О.) забезпечити інформування нотаріусів про початок функціонування програмного забезпечення, що забезпечує доступ нотаріусів до Єдиної державної електронної системи е-нотаріату та необхідного для формування та проведення перевірки нотаріального документа з електронним ідентифікатором в цій системі шляхом оприлюднення на офіційному вебсайті державного підприємства «Національні інформаційні системи» відповідного повідомлення.
  1. Департаменту приватного права (Ференс О.М.):

подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493 «Про державну реєстрацію нормативно- правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади»;

довести цей наказ до відома начальників міжрегіональних управлінь Міністерства юстиції України.

  1. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування та застосовується з дати оприлюднення на офіційному вебсайті державного підприємства «Національні інформаційні системи» повідомлення про початок функціонування програмного забезпечення, що забезпечує доступ нотаріусів до Єдиної державної електронної системи е-нотаріату та необхідного для формування та проведення перевірки нотаріального документа з електронним ідентифікатором в цій системі.
  1. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра юстиції України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Орлова С.Г.

 

 

Міністр                                                                                    Денис МАЛЮСЬКА

 

 

ПЕРЕЛІК нотаріальних документів, які формуються з електронним ідентифікатором