31 жовтня 2017 року об 11 год. 00 хв.

Оголошення про проведення фокус-групи

31 жовтня 2017 року Міністерством юстиції за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та громадської організації «Фундація DeJure» буде проведено фокус-групу з  вивчення проблематики застосування, виконання та відбування неповнолітніми правопорушниками громадських робіт.

Під час заходу будуть презентовані результати попередньо проведеного опитування представників судової гілки влади та органів місцевого самоврядування щодо практики застосування, виконання та відбування покарання у виді громадських робіт. Крім того, обговорюватимуться ключові причини низького рівня застосування до неповнолітніх покарання у виді громадських робіт (згідно статистичних даних протягом 2017 року громадські роботи були застосовані лише у 7 % випадків від загальної чисельності призначення покарань), а також законодавчі та практичні прогалини, які виникають при застосуванні, виконанні та відбуванні відповідного виду покарання.

Учасниками заходу будуть представники судової гілки влади, правоохоронних органів, Державної служби зайнятості, органів пробації, органів місцевого самоврядування з різних регіонів України.

 

м. Київ пров. Рильського, 10, каб. 202.