19-09-202314:01

Олена Висоцька зустрілася з надзвичайним та поважним послом Федеративної Республіки Бразилія в Україні

Заступниця Міністра юстиції України Олена Висоцька провела зустріч з представниками Посольства Федеративної Республіки Бразилія в Україні. На зустрічі було обговорено особливості утримання та перебування громадян Бразилії на території України, а саме – у Державній установі «Житомирська виправна колонія (№4)».

З 14 грудня 2020 року Нортон де Андраде Мелло Рапеста є Надзвичайним і Поважним Послом Федеративної Республіки Бразилія в Україні та у Молдові за сумісництвом. Вирішення питання про передачу засуджених осіб, на його думку, має позитивно відобразитися на інших сферах співробітництва Бразилії з Україною. Особливо актуальним є питання організації перебування засуджених осіб в Україні в умовах воєнного стану. Нортон де Андраде Мелло Рапеста висловив готовність співпрацювати з Урядом України з питань передачі засуджених осіб відповідно до Договору між Україною та Федеративною Республікою Бразилії діє Договір про передачу засуджених осіб від 28.09.2014.

Фотоматеріали за посиланням: https://minjust.gov.ua/galleries/zustrich-oleni-visotskoi-z-nadzvichaynim-ta-povnovajnim-poslom-fr-braziliya-v-ukraini-nortonom-de-andrade-mello-rapesta-kiiv-19-veresnya-2023-roku