25-08-202209:22

Сергій Орлов: Відтепер ТОВ можна автоматично зареєструвати на порталі Дія

24 серпня, у День Незалежності України, Міністерство юстиції разом з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки програми EGAP Фонду Східна Європа, що фінансується урядом Швейцарії, запускає нову послугу на порталі Дія – автоматичну реєстрацію ТОВ. 

У жовтні 2020 року запрацювала реєстрація ТОВ із держреєстратором. За цей час послугою скористувалося близько 13 тисяч українців.  Зараз ми прибираємо людський фактор з цієї послуги та скорочуємо час на її отримання. Ніяких бюрократичних квестів, збору папірців та годин в чергах.

«Ми послідовно реалізовуємо ініціативи, які дають можливість бізнесу отримувати державні послуги швидко та без бюрократії. Тим паче сьогодні, в умовах воєнного стану, підтримка бізнесу та якісні послуги для наших підприємців як ніколи важливі. Тепер відкрити власне товариство із обмеженою відповідальністю можна за декілька хвилин», - зазначив заступник Міністра юстиції України  з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Сергій Орлов.

 «Ми віримо у те, що автоматичні послуги – найефективніші. Вони зручні, користуватися ними можна де завгодно. А від результату користувача відділяє усього декілька кліків. Автореєстрація ТОВ – ще один крок до спрощення спілкування бізнесу із державою. Оскільки такі послуги мають бути простими та зручними. Вони заощаджують не тільки бюджетні гроші для держави, а й час для підприємців, який вони можуть витратити на розвиток власної справи», – зазначив Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Як зареєструвати ТОВ на порталі Дія:

  • авторизуйтеся на порталі Дія;
  • заповніть заяву на реєстрацію ТОВ, вкажіть необхідні дані;
  • підпишіть заяву електронним підписом;
  • після цього система автоматично сформує та надішле вашу заяву на реєстрацію ТОВ – і все.

ТОВ буде зареєстровано автоматично, якщо заява відповідає. Якщо ж не відповідає хоча б одній з умов — реєстрація відбудеться за участі державного реєстратора, онлайн, протягом 1 робочого дня.