26-08-202210:04

Судовим експертам присвоєно (підтверджено) кваліфікацію

Засідання Кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України відбулись 23 та 25 серпня.

На підставі рішень кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції 2 судовим експертам НДУСЕ присвоєно кваліфікацію судового експерта з правом проведення економічної, вибухово-технічної та експертизи зброї.

1 судовому експерту НДУСЕ підтверджено кваліфікацію судового експерта з правом проведення товарознавчої експертизи.

7 судовим експертам НДУСЕ продовжено строк дії свідоцтва про присвоєння кваліфікації судового експерта з правом проведення товарознавчої, військової, експертизи військового майна, відео-, звукозапису, безпеки життєдіяльності, мистецтвознавчої, трасологічної, економічної експертиз.

1 судовому експерту, що не є працівником державної спеціалізованої установи, присвоєно кваліфікацію судового експерта з правом проведення економічної експертизи.

3 судовим експертам, що не є працівниками державних спеціалізованих установ, підтверджено кваліфікацію судового експерта з правом проведення економічної та транспортно-товарознавчої експертиз.

Відповідно до розділу V Положення про Центральну експертно-кваліфікаційну комісію при Міністерстві юстиції України та атестацію судових експертів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 03.03.2015 № 301/5 (далі – Положення), строк дії Свідоцтва про присвоєння кваліфікації судового експерта з певного виду експертної спеціальності (далі - Свідоцтво), становить три роки.

Строк дії Свідоцтва для працівників науково-дослідних установ судових експертиз продовжується рішенням кваліфікаційної палати ЦЕКК на підставі розгляду відгуку НДУСЕ про проходження судовим експертом стажування.

Строк дії Свідоцтва для фахівців, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, продовжується після підтвердження експертом кваліфікації.