09-09-202212:38

Судовим експертам присвоєно (підтверджено) кваліфікацію

Засідання Кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України відбулись 06, 08 та 09 вересня.

На підставі рішень кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції:

3 судовим експертам НДУСЕ продовжено строк дії свідоцтва про присвоєння кваліфікації судового експерта з правом проведення економічної, інженерно-екологічної та експертизи військового майна.

2 судовим експертам НДУСЕ присвоєно кваліфікацію судового експерта з правом проведення біологічної експертизи.

1 судовому експерту, що не є працівником державної спеціалізованої установи присвоєно кваліфікацію судового експерта з правом проведення економічної експертизи.

1 судовому експерту, що не є працівником державної спеціалізованої установи відмовлено у присвоєнні кваліфікації судового експерта з правом проведення психологічної експертизи.

Відповідно до  розділу V Положення про Центральну експертно-кваліфікаційну комісію при Міністерстві юстиції України та атестацію судових експертів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 03.03.2015 № 301/5 (далі – Положення), строк дії Свідоцтва про присвоєння кваліфікації судового експерта з певного виду експертної спеціальності (далі - Свідоцтво), становить три роки.

Строк дії Свідоцтва для працівників науково-дослідних установ судових експертиз продовжується рішенням кваліфікаційної палати ЦЕКК на підставі розгляду відгуку НДУСЕ про проходження судовим експертом стажування.

Строк дії Свідоцтва для фахівців, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, продовжується після підтвердження експертом кваліфікації.