02-11-202315:15

В Мін’юсті відбулася погоджувальна нарада з виконання Плану заходів з реалізації Стратегії протидії катуванням у системі кримінальної юстиції

У Міністерстві юстиції України під головуванням Уповноваженої у справах  Європейського суду з прав людини Маргарити Сокоренко та заступниці Генерального прокурора Вікторії Літвінової було проведено погоджувальну нараду з органами судової влади в контексті подальшої реалізації Стратегії протидії катуванням у системі кримінальної юстиції (далі – Стратегія) та актуалізації Плану заходів до неї на наступний період.

Протягом робочої зустрічі учасники обговорили пропозиції із розроблення інструментів роботи з даними щодо фактів катувань, необхідних для подальшої реалізації заходів для протидії катуванням та жорстокому поводженню.

Вищезазначена Стратегія розроблена спільно Міністерством юстиції та Офісом Генерального прокурора на виконання Україною рішень Європейського суду з прав людини та реалізується з 2021 року.

У нараді також взяли участь представники Офісу Генерального прокурора, Верховного Суду, Державної судової адміністрації України та Національної школи суддів України.

Фотоматеріали за посиланням:  https://minjust.gov.ua/galleries/pogodjuvalna-narada-z-vikonannya-planu-zahodiv-z-realizatsii-strategii-protidii-katuvannyam-u-sistemi-kriminalnoi-yustitsii-kiiv-02-listopada-2023-roku