Головний спеціаліст відділу діяльності виховних колоній, загальноосвітнього і професійно-технічного навчання засуджених Управління соціально-виховної та психологічної роботи із засудженими Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України

м. Київ

Омельченко Руслан Васильович (063)873-30-22

Загальні умови

Посадові обов’язки

Методичне забезпечення організації загальноосвітнього навчання засуджених і неповнолітніх ув’язнених та професійно-технічного навчання засуджених в установах виконання покарань, соціально-психологічної та виховної роботи з неповнолітніми засудженими та ув’язненими .

Забезпечення організації процесу загальноосвітнього навчання засуджених і неповнолітніх ув’язнених  та професійно-технічного навчання засуджених в установах виконання покарань.

Узагальнення та аналіз інформації та звітності міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції з питань організації загальноосвітнього та професійно-технічного навчання засуджених, здійснює підготовку аналітично-довідкової інформації.

Підготовка матеріалів з питань організації загальноосвітнього та професійно-технічного навчання засуджених та неповнолітніх ув’язнених для розгляду на нарадах керівного складу Адміністрації ДКВС України.

Організація взаємодії з відповідними державними та громадськими організаціями, науково-дослідницькими та навчальними закладами з питань вдосконалення професійно-технічної освіти засуджених, вивчення позитивного досвіду цієї роботи в зарубіжних країнах та готує пропозиції щодо його втілення в практичну діяльність.

Вивчення стану матеріально-технічного та методичного забезпечення організації загальноосвітнього навчання засуджених і неповнолітніх ув’язнених  та професійно-технічного навчання засуджених в установах виконання покарань.

Взаємодія з Українським центром незалежного оцінювання якості освіти з питань організації проведення в установах виконання покарань зовнішнього незалежного оцінювання.

Взаємодія із структурними підрозділами Адміністрації ДКВС України, державними, громадськими і релігійними організаціями, науковими та навчальними закладами з питань удосконалення діяльності виховних колоній, організації загальноосвітнього навчання засуджених і неповнолітніх ув’язнених  та професійно-технічного навчання засуджених.

Вивчення та аналіз результатів діяльності навчальних закладів при установах виконання покарань, підготовка відповідних оглядів, внесення пропозицій щодо вдосконалення цієї роботи.

Умови оплати праці

- посадовий оклад – 4800 грн;

- надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2017   № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів»;

- надбавки та доплати (відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»)

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокове призначення на посаду

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5. Заповнена особова картка встановленого зразка.

6. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (е-декларація, заповнена та подана відповідно до чинного законодавства).

7. Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

 

Документи подаються до 16 год. 45 хв. 22 червня 2018 року

Конкурсна комісія знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Мельникова, 81

Місце, час та дата початку проведення конкурсу

м. Київ, вул. Січових стрільців, 73, о 15 год. 00 хв. 03 липня 2018 року, тестування (при собі мати паспорт громадянина України або інший документ, який посвідчує особу та підтверджує громадянство України)

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію       з питань проведення конкурсу

Омельченко Руслан Васильович,

(063) 873-30-22,

kadri_admindkvs@ukr.net

Кваліфікаційні вимоги

1

Освіта

вища освіта за освітнім ступенем не нижче молодшого бакалавра або бакалавра

2

Досвід роботи

не потребує

3

Володіння державною мовою

вільне володіння державною мовою

Вимоги до професійної компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

1

Уміння працювати

з комп’ютером

Володіння комп’ютером – професійний рівень, досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint), Internet.

2

Ділові якості

Здатність ефективно узагальнювати інформацію, здатність встановлювати логічні взаємозв’язки, вміння працювати з великими масивами інформації, проведення порівняльного аналізу,вміння визначати пріоритети,

вміння працювати при багтозадачності.

3

Особисті якості

Ініціативність, порядність, чесність, дисциплінованість, тактовність, готовність допомогти, повага до інших,

оптимізм та впевненість в собі; емоційна стабільність, комунікабельність, відповідальність

Професійні знання

Вимога

Компоненти вимоги

1

Знання законодавства

Знання:

Конституція України;

Закон України «Про державну службу»;

Закон України «Про запобігання корупції».

2

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завдання та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний )

Закон України «Про звернення громадян»;

Закон України «Про доступ до публічної інформації»;

Закон України «Про Державну кримінально-виконавчу службу України»;

Закон України « Про освіту»;

Закон України « Про професійно-технічну освіту»;

Накази Міністерства юстиції України та інші підзаконні нормативно-правові акти.