02 вересня 2021 року Повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту наказу Міністерства юстиції України «Про затвердження Порядку розроблення, реалізації та оцінки результатів проходження програм диференційованого виховного впливу на засуджених»

З метою дотримання вимог абзаців першого – четвертого пункту 17 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», Міністерство юстиції України вносить на громадське обговорення проєкт наказу Міністерства юстиції України «Про затвердження Порядку розроблення, реалізації та оцінки результатів проходження програм диференційованого виховного впливу на засуджених» (далі – проєкт наказу).

Проєкт наказу розроблено з метою визначення єдиного підходу до розроблення, реалізації та оцінки результатів проходження програм диференційованого вихованого впливу на засуджених до позбавлення волі.

Просимо надсилати свої зауваження та пропозиції до проєкту наказу на електронну адресу ye.bilous@minjust.gov.ua до 17 вересня 2021 року.

Контактна особа:

головний спеціаліст відділу нормативного забезпечення у сфері пробації, ресурсного та медичного забезпечення діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України Управління нормативного забезпечення діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України Департаменту публічного права Білоус Євген Олександрович, тел. 271-15-16.

 

Проєкт наказу

Порядок

Пояснювальна записка