06.08.2021 Повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту наказу Міністерства юстиції України «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства юстиції України»

З метою дотримання вимог абзаців першого – четвертого
пункту 17 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», Міністерство юстиції України вносить на громадське обговорення проєкт наказу Міністерства юстиції України «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства юстиції України» (далі – проєкт наказу).

Проєкт наказу розроблено з метою вдосконалення механізму складення досудової доповіді та функціонування Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту.

 

Просимо надсилати свої зауваження та пропозиції до проєкту наказу на електронну адресу o.malysheva@minjust.gov.ua до 21 серпня 2021 року.

 

Контактна особа:

заступник начальника відділу нормативного забезпечення у сфері пробації, ресурсного та медичного забезпечення діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України Управління нормативного забезпечення діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України Департаменту публічного права Малишева Оксана Миколаївна, тел. 271-15-64.

 

Проєкт наказу

Пояснювальна записка

Порівняльна таблиця

ЗМІНИ до деяких нормативно-правових актів Міністерства юстиції України

Додаток 9. Досудова доповідь

Додаток 10. Досудова доповідь про неповнолітнього обвинуваченого