07.10.2019 Повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту наказу Міністерства юстиції України «Про внесення змін до Положення про відділення соціально-психологічної служби»

З метою дотримання вимог абзаців першого – четвертого пункту17 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», Міністерство юстиції України вносить на громадське обговорення проєкт наказу Міністерства юстиції України «Про внесення змін до Положення про відділення соціально-психологічної служби» (далі – проєкт наказу).

Проєкт наказу розроблено з метою приведення нормативно-правових актів Міністерства юстиції України у відповідність з вимогами законодавства та удосконалення соціально-виховної роботи із засудженими неповнолітніми, які відбувають покарання у виді позбавлення волі.

Просимо надсилати свої зауваження та пропозиції до проєкту наказу на електронну адресу o.malysheva@minjust.gov.ua до 25.10.2019 року.

Контактна особа:

заступник начальника відділу нормативного забезпечення у сфері пробації, ресурсного та медичного забезпечення діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України Управління нормативного забезпечення діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України Департаменту публічного права Малишева Оксана Миколаївна, тел. 271-15-64.

Проєкт наказу Міністерства юстиції України «Про внесення змін до Положення про відділення соціально-психологічної служби»

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до проєкту наказу Міністерства юстиції України «Про внесення змін до Положення про відділення соціально-психологічної служби»

ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ до проекту Міністерства юстиції України «Про внесення змін до Положення про відділення соціально-психологічної служби»