08.04.2020 Повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту наказу Міністерства юстиції України «Про затвердження Змін до Інструкції про умови праці та заробітну плату засуджених до обмеження волі або позбавлення волі»

З метою дотримання вимог абзаців першого – четвертого
пункту 17 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», Міністерство юстиції України вносить на громадське обговорення проєкт наказу Міністерства юстиції України «Про затвердження Змін до Інструкції про умови праці та заробітну плату засуджених до обмеження волі або позбавлення волі» (далі – проєкт наказу).

Проєкт наказу розроблено з метою приведення Інструкції про умови праці та заробітну плату засуджених до обмеження волі або позбавлення волі, затвердженої наказом Міністерства юстиції України 07 березня 2013 року
№ 396/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 березня 2013 року за № 387/22919, у відповідність до вимог чинного законодавства.

 

Просимо надсилати свої зауваження та пропозиції до проєкту наказу на електронну адресу ye.bilous@minjust.gov.ua до 24 квітня 2020 року.

 

Контактна особа:

головний спеціаліст відділу нормативного забезпечення у сфері пробації, ресурсного та медичного забезпечення діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України Управління нормативного забезпечення діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України Департаменту публічного права Білоус Євген Олександрович, тел. 271-15-16.

 

Проєкт наказу

Зміни до Інструкції про умови праці та заробітну плату засуджених до обмеження волі або позбавлення волі

Порівняльна таблиця до проєкту наказу Міністерства юстиції України «Про затвердження Змін до Інструкції про умови праці та заробітну плату засуджених до обмеження волі або позбавлення волі»

Пояснювальна записка до проєкту наказу Міністерства юстиції України «Про затвердження Змін до Інструкції про умови праці та заробітну плату засуджених до обмеження волі або позбавлення волі»