08.09.2021 Повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту професійного стандарту «Арбітражний керуючий»

Міністерство юстиції України пропонує для обговорення проєкт професійного стандарту «Арбітражний керуючий». 

Проєкт акту розроблено на виконання кроку 786 Плану пріоритетних дій Уряду на 2021 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 276-р, та створювався за участі арбітражних керуючих, працівників Міністерства юстиції України, представників юридичної спільноти та міжнародних експертів.

Метою розроблення професійного стандарту «Арбітражний керуючий» є розкриття змісту трудових функцій арбітражного керуючого, визначення вимог до професійних та загальних компетентностей, до знань, умінь і навичок, що слугуватиме основою професійного навчання.

Проєкт професійного стандарту «Арбітражний керуючий» доступний за посиланням: https://minjust.gov.ua/m/ministerstvo-yustitsii-proponue-dlya-gromadskogo-obgovorennya-proekt-profesiynogo-standartu-arbitrajniy-keruyuchiy.

Просимо надсилати свої зауваження та пропозиції до проєкту на електронну адресу: v.horodetska@minjust.gov.ua до «06» жовтня 2021 року.

Контактна особа: завідувач сектору підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації Арбітражних керуючих Городецька Вікторія Вікторівна