11.10.2021 ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ЕЛЕКТРОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СТОСОВНО ПРОЄКТУ ПРОФЕСІЙНОГО СТАНДАРТУ "АРБІТРАЖНИЙ КЕРУЮЧИЙ"

Міністерство юстиції України відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», у період з «06» вересня по «06» жовтня 2021 року оприлюднювало на офіційному вебсайті Міністерства юстиції України у підрубриці «Електронні консультації з громадськістю» рубрики «Консультації з громадськістю» проєкт професійного стандарту «Арбітражний керуючий» (далі – проєкт професійного стандарту).

Метою розроблення проєкту професійного стандарту є розкриття змісту трудових функцій арбітражного керуючого, визначення вимог до професійних та загальних компетентностей, до знань, умінь і навичок, що слугуватиме основою професійного навчання.

06 жовтня 2021 року оприлюднення проєкту професійного стандарту завершено. Зауваження та пропозиції щодо проєкту професійного стандарту до Міністерства юстиції України не надходили.