12.06.2019 Повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту наказу Міністерства юстиції України «Про внесення змін до Типового положення про батьківський комітет при виховній колонії»

З метою дотримання вимог абзаців першого – четвертого пункту17 Порядку проведення консультацій з  громадськістю з питань реформування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», Міністерство юстиції України вносить на громадське обговорення проект наказу Міністерства юстиції України «Про внесення змін до Типового положення про батьківський комітет при виховній колонії» (далі – проект наказу).

Проект наказу розроблено з метою приведення нормативно-правових актів Міністерства юстиції України у відповідність з вимогами законодавства.

Просимо надсилати свої зауваження та пропозиції до проекту наказу на електронну адресу ye.bilous@minjust.gov.ua до 01.07.2019 року.

 

Контактна особа:

Головний спеціаліст відділу нормативного забезпечення у сфері пробації, ресурсного та медичного забезпечення діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України Управління нормативного забезпечення діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України Департаменту публічного права Білоус Євген Олександрович, тел. 271-15-16.

 

Проект наказу Міністерства юстиції України «Про внесення змін до Типового положення про батьківський комітет при виховній колонії»

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до проекту наказу Міністерства юстиції України «Про внесення змін до Типового положення про батьківський комітет при виховній колонії»

ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ до проекту наказу Міністерства юстиції України «Про внесення змін до Типового положення про батьківський комітет при виховній колонії»