14.02.2020 Повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поширення пробації на осіб, звільнених умовно-достроково»

З метою дотримання вимог абзаців першого – четвертого пункту             17 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», Міністерство юстиції України вносить на громадське обговорення проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поширення пробації на осіб, звільнених умовно-достроково» (далі – проєкт Закону).

Проєкт Закону розроблено з метою зміни системи застосування умовно-дострокового звільнення до осіб, засуджених до покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, та участь органу пробації у цьому процесі.

 

Просимо надсилати свої зауваження та пропозиції до проєкту Закону на електронну адресу o.malysheva@minjust.gov.ua до 01 березня 2020 року.

 

Контактна особа:

заступник начальника відділу нормативного забезпечення у сфері пробації, ресурсного та медичного забезпечення діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України Управління нормативного забезпечення діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України Департаменту публічного права Малишева Оксана Миколаївна, тел. 271-15-64.

 

Проєкт Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поширення пробації на осіб, звільнених умовно-достроково"

Пояснювальна записка

Порівняльна таблиця