15.10.2020 Звіт про результати проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту Закону України «Про внесення зміни до Закону України «Про громадські об'єднання»

Міністерство юстиції України відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України
від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», 14 липня 2020 року оприлюднювало на офіційному вебсайті Міністерства юстиції України у рубриці «Консультації з громадськістю» підрубрики «Обговорення нормативно-правових актів» – «Електронні консультації з громадськістю» – «Інформаційні повідомлення про проведення електронних консультацій із громадськістю» проєкт Закону України «Про внесення зміни до Закону України «Про громадські об'єднання».

У повідомленні про оприлюднення було зазначено, що Міністерство юстиції України приймає зауваження та пропозиції до проєкту Закону до 29 вересня 2020 року.

29 вересня 2020 року оприлюднення проєкту Закону завершено. Зауваження та пропозиції до проєкту Закону до Міністерства юстиції України не надходили.