16.04.2019 Повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту наказу Міністерства юстиції України «Про внесення зміни до Переліку заходів щодо реалізації пробаційних програм»

З метою дотримання вимог абзаців першого – четвертого
пункту 17 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань реформування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», Міністерство юстиції України вносить на громадське обговорення проект наказу Міністерства юстиції України «Про внесення зміни до Переліку заходів щодо реалізації пробаційних програм» (далі – проект наказу).

Проект наказу розроблено з метою забезпечення своєчасного обрання виду та реалізації пробаційної програми у випадку покладання судом на суб'єкта пробації обов'язку проходження пробаційної програми не вказуючи її вид.

Просимо надсилати свої зауваження та пропозиції до проекту наказу на електронну адресу ye.bilous@minjust.gov.ua до 29.04.2019 року.

Контактна особа:

головний спеціаліст відділу нормативного забезпечення у сфері пробації, ресурсного та медичного забезпечення діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України Управління нормативного забезпечення діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України Департаменту публічного права Білоус Євген Олександрович, тел. 271-15-16.

ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ до проекту наказу Міністерства юстиції України «Про внесення зміни до Переліку заходів щодо реалізації пробаційних програм»

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до проекту наказу Міністерства юстиції України «Про внесення зміни до Переліку заходів щодо реалізації пробаційних програм»

Наказ.Про внесення зміни до Переліку заходів щодо реалізації пробаційних програм