17.08.2020 Повідомлення про оприлюднення проєкту наказу Міністерства юстиції України «Про затвердження Порядку визначення вартості та надання платних послуг та виконання робіт архівними установами, що утримуються за рахунок бюджетних коштів»

  1. Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Укрдержархів повідомляє про оприлюднення з 17 серпня 2020 року з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України проєкту наказу Міністерства юстиції України «Про затвердження Порядку визначення вартості та надання платних послуг та виконання робіт архівними установами, що утримуються за рахунок бюджетних коштів» (далі – проєкт наказу).

Метою проєкту наказу є врегулювання питання надання архівними установами платних послуг та робіт.

Проєктом наказу пропонується встановити єдині подходи до визначення вартості та надання платних послуг та виконання робіт державними архівними установами і архівними установами органів місцевого самоврядування, що утримуються за рахунок бюджетних коштів на замовлення фізичних та юридичних осіб.

  1. Поштова адреса головного розробника проєкту наказу: вул. Архітектора Городецького, 13, м. Київ, 01001, Міністерство юстиції України. Електронна адреса themis@minjust.gov.ua.
  2. Спосіб оприлюднення проєкту наказу – шляхом розміщення на офіційній сторінці Мінʼюсту в мережі Інтернет.
  3. Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань щодо проєкту наказу приймаються протягом місяця з дня його оприлюднення за адресою: пров. Рильський, 10 м. Київ, Міністерство юстиції України,v.rud@minjust.gov.ua. тел./факс (044) 271 16 53.

Відповідно до частини першої статті 20 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» зауваження і пропозиції щодо оприлюдненого проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями, крім розробника цього проекту, також і Державній регуляторній службі України: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011. Адреса електронної пошти: mail@dkrp.gov.ua.

  1. Зауваження та пропозиції до проєкту наказу фізичні та юридичні особи можуть надавати поштою (електронною поштою).

 

Проект Наказу

Пояснювальна записка до проєкту наказу Міністерства юстиції України «Про затвердження Порядку визначення вартості та надання платних послуг та виконання робіт архівними установами, що утримуються за рахунок бюджетних коштів»

Порядок визначення вартості та надання платних послуг та виконання робіт архівними установами, що утримуються за рахунок бюджетних коштів

Додаток до Порядку визначення вартості та надання платних послуг та виконання робіт архівними установами, що утримуються за рахунок бюджетних коштів (пункт 2 розділу I)

Аналіз регуляторного впливу до проєкту наказу Міністерства юстиції України «Про затвердження Порядку визначення вартості та надання платних послуг та виконання робіт архівними установами, що утримуються за рахунок бюджетних коштів»