20.07.2020 Повідомлення про проведення публічного громадського обговорення проєкту наказу Міністерства юстиції України «Про затвердження Змін до Порядку складення досудової доповіді»

З метою дотримання вимог абзаців першого-четвертого пункту 17 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», та пунктів 1 і 2 параграфа 42 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 року № 950, Міністерство юстиції України виносить на громадське обговорення проєкт наказу Міністерства юстиції України «Про затвердження Змін до Порядку складення досудової доповіді» для забезпечення вивчення та врахування думки громадськості щодо зазначеного проєкту наказу.

Метою прийняття проєкту наказу Міністерства юстиції України «Про затвердження Змін до Порядку складення досудової доповіді» є удосконалення процедури підготовки досудової доповіді персоналом органу пробації.

 

Просимо надсилати свої зауваження та пропозиції до проєкту наказу на електронну адресу t.nidzelska@minjust.gov.ua до 4 серпня 2020 року.

 

Контактна особа:

головний спеціаліст відділу нормативного забезпечення діяльності органів і установ виконання покарань Управління нормативного забезпечення діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України Департаменту публічного права Нідзельська Тетяна Леонідівна, тел. 271-15-53, 050-567-02-53.

 

Проєкт наказу Міністерства юстиції України «Про затвердження Змін до Порядку складення досудової доповіді»

Зміни до Порядку складення досудової доповіді

Пояснювальна записка

Порівняльна таблиця

ВИКЛИК до органу пробації