22.06.2023 Повідомлення про оприлюднення проєкту Закону України «Про внесення змін до законодавчих актів у зв’язку з прийняттям Закону України «Про адміністративну процедуру»

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Міністерство юстиції України повідомляє про оприлюднення на офіційному вебсайті Міністерства юстиції України проєкту Закону України «Про внесення змін до законодавчих актів у зв’язку з прийняттям Закону України «Про адміністративну процедуру» (далі – проєкт Закону)  з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до нього.

Проєкт Закону розроблено на виконання підпункту 1.3 пункту 1 плану організації підготовки проектів актів та виконання інших завдань, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від 17 лютого 2022 року № 2073-ІХ «Про адміністративну процедуру» (доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля від 23 червня 2022 року № 14838/1/1-22). Метою проєкту Закону є приведення законодавчих актів України у відповідність із Законом України «Про адміністративну процедуру».

Проєкт Закону оприлюднений на офіційній вебсторінці Міністерства юстиції України в мережі Інтернет (https://minjust.gov.ua) у рубриці «Напрями діяльності» підрубриці «Регуляторна діяльність» у розділі «Повідомлення про оприлюднення регуляторних актів, що розроблені Міністерством юстиції».

З метою налагодження всебічного громадського обговорення, зауваження і пропозиції стосовно змісту проєкту Закону просимо надавати у письмовій та електронній формі за такими адресами: Міністерство юстиції України 01001, м. Київ, вул. Городецького, 13, адреса електронної пошти: s.podznoieva@minjust.gov.ua

 

Проєкт Закону

Пояснювальна записка

Порівняльна таблиця