24.09.2020 Повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про громадські об'єднання»

З метою дотримання вимог пункту 17 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996, та пунктів 1 і 2 § 42 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 року № 950, прошу розмістити на офіційному вебсайті Міністерства юстиції України в підрубриці «Обговорення нормативно-правових актів: Електронні консультації з громадськістю: Інформаційні повідомлення про проведення електронних консультацій із громадськістю» рубрики «Консультації з громадськістю» проєкт Закону України «Про внесення зміни до Закону України «Про громадські об'єднання» із зазначенням дати розміщення. Контактна особа: Попова Вікторія Леонідівна, ел.адреса: v.popova@minjust.gov.ua, тел.: 271 16 33.

 

Додатки:

1. Текст інформаційного повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту Закону на 2 арк. в 1 прим.

2. Проєкт Закону на 1 арк. в 1 прим.

3. Пояснювальна записка на 4 арк. в 1 прим.

4. Порівняльна таблиця до проєкту Закону на 1 арк. в 1 прим.