25.05.2022 Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з ратифікацією Конвенції Ради Європи про правопорушення, пов’язані з культурними цінностями»

З метою дотримання вимог абзаців першого – четвертого пункту 17 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», Міністерство юстиції України виносить для проведення електронних консультацій з громадськістю проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з ратифікацією Конвенції Ради Європи про правопорушення, пов’язані з культурними цінностями» (далі – проєкт Закону) для забезпечення вивчення та врахування думки громадськості щодо зазначеного проєкту Закону.

Проєкт Закону розроблено Міністерством юстиції України з метою імплементації Ради Європи про правопорушення, пов’язані з культурними цінностями.

Зауваження та пропозиції до проєкту Закону надсилати на електронну адресу: v.avramenko@minjust.gov.ua до 09 червня 2023 року.

Контактна особа – головний спеціаліст відділу укладення міжнародних договорів про правову допомогу Управління міжнародної правової допомоги Департаменту міжнародного права Авраменко В’ячеслав Олександрович, роб. тел. 279 72 56.

 

Проект Закону

Пояснювальна записка 

Порівняльна таблиця 

Текст Конвенції