27.09.2019 Повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту наказу Міністерства юстиції України «Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Державного департаменту України з питань виконання покарань від 28 липня 2005 року № 124»

З метою дотримання вимог абзаців першого-четвертого пункту 17 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України      від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», Міністерство юстиції вносить на громадське обговорення проєкт наказу Міністерства юстиції України «Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Державного департаменту України з питань виконання покарань від 28 липня 2005 року № 124» (далі – проєкт наказу).

Проєкт наказу розроблено з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до вимог чинного законодавства, яке регламентує діяльність Державної кримінально-виконавчої служби України.

 

Просимо надсилати свої зауваження та пропозиції до проєкту наказу на електронну адресу t.nidzelska@minjust.gov.ua до 15 жовтня 2019 року.

 

Контактна особа:

Головний спеціаліст відділу нормативного забезпечення діяльності органів і установ виконання покарань Управління нормативного забезпечення діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України Департаменту публічного права Нідзельська Тетяна Леонідівна, тел. 271-15-79.

Проєкт наказу Міністерства юстиції України «Про визначення таким, що втратив чинність, наказу Державного департаменту України з питань виконання покарань від 28 липня 2005 року № 124»

Копія пояснбвальної записки