«Грошове забезпечення, медико-соціальний захист персоналу ДКВС нині незрівнянно нижчі, ніж у колег у силовому блоці» — Євген Пікалов для «Укрінформ»

Міністерство юстиції ініціює перегляд підходів до формування грошового забезпечення працівників Державної кримінально-виконавчої служби України в межах реформи пенітенціарної системи. Серед пріоритетів — встановлення справедливого рівня оплати, який відповідатиме складності завдань, професійним ризикам і навантаженню. Про це в інтерв’ю Укрінформу повідомив заступник Міністерки юстиції Євген Пікалов.

«Грошове забезпечення, медико-соціальний захист персоналу ДКВС нині незрівнянно нижчі, ніж у колег у силовому блоці... І таких потреб та викликів багато: від запровадження для співробітників пільгового кредитування житла, гідного медичного забезпечення, підвищення рівня оплати праці до встановлення професійного свята ДКВС України», — наголосив він.

Мінʼюст розглядає ці зміни як фундаментальні для побудови пенітенціарної системи європейського зразка, що є необхідною умовою на шляху євроінтеграції України.