Наказ Міністерства юстиції України від 07.06.2019 № 1697/5

Герб

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

07.06.2019                               м. Київ                                     № 1697/5

 

Про переоформлення свідоцтва про право
на здійснення діяльності арбітражного
керуючого (розпорядника майна,
керуючого санацією, ліквідатора), виданого

Масляніковій Ірині Олександрівні

 

Відповідно до пунктів 12-15 Порядку видачі свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 14 січня 2013 року № 93/5, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 15 січня 2013 року за № 117/22649, та за підсумками розгляду заяви та документів, поданих до Міністерства юстиції України для переоформлення свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора),

НАКАЗУЮ:

  1. Переоформити свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) від 16 квітня 2013 року № 476, видане Масляніковій Ірині Олександрівні, у зв’язку зі зміною прізвища на Гудій Ірину Олександрівну.
  2. Визнати недійсним свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) від 16 квітня 2013 року № 476, видане Масляніковій Ірині Олександрівні, у зв’язку із його переоформленням.
  3. Департаменту з питань судової роботи та банкрутства (Моісеєв Ю.О.) забезпечити внесення запису про переоформлення свідоцтва до Єдиного реєстру арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) України.
  4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань виконавчої служби Глущенко С. В.

 

Перший заступник Міністра                                                              Олена СУКМАНОВА