Наказ Міністерства юстиції України від 16.02.2018 № 389/5 «Порядок формування справ внутрішнього аудиту, їх зберігання, використання та передачі в системі Міністерства юстиції України»

Герб

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 

16.02.2018                                                                                               № 389/5

 

 

Про затвердження
Порядку формування справ
внутрішнього аудиту, їх зберігання,
використання та передачі в системі
Міністерства юстиції України

 

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 30.08.2017
№ 2770/5 «Про внесення змін до Переліку відомостей, що становлять службову інформацію в Міністерстві юстиції України», Стандартів внутрішнього аудиту, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 04.10.2011
№ 1247, з метою належної організації роботи та  визначення єдиних підходів до формування справ внутрішнього аудиту, їх зберігання, використання та передачі в системі Міністерства юстиції України

НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити Порядок формування справ внутрішнього аудиту, їх зберігання, використання та передачі в Міністерстві юстиції України (далі – Порядок), що додається.
  2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства юстиції України від 12.12.2016 № 3620/5 «Про затвердження Порядку формування справ внутрішнього аудиту, їх зберігання, використання та передачі в Міністерстві юстиції України».
  3. Департаменту внутрішнього аудиту (Власова І.А.), керівникам територіальних органів, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства юстиції України, забезпечити дотримання вимог зазначеного Порядку під час формування справ внутрішнього аудиту, їх зберігання, використання та передачі в системі Міністерства юстиції України.
  4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Заступник Міністра
з питань виконавчої служби
                                                         Сергій ШКЛЯР

 

 

Порядок формування справ

Титульний аркуш СПРАВА № _

Послідовність формування матеріалів у справу за результатами проведених внутрішніх аудитів

Внутрішній опис документів том № ___ справи № ___ матеріалів проведеного внутрішнього аудиту

ОПИС № ___ справи (для передачі до архіву)