Наказ Міністерства юстиції України від 20.09.2023 № 3352/7 «Про затвердження Порядку формування й оформлення справ внутрішнього аудиту, їх тимчасового зберігання та передачі до архіву в системі Міністерства юстиції України»

Герб

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 

 20.09.2023                              Київ                                   № 3352/7

 

Про затвердження Порядку формування
й оформлення справ внутрішнього аудиту,
їх тимчасового зберігання та передачі
до архіву в системі Міністерства юстиції України

 

Відповідно до пункту 4 глави 1 розділу II та пункту 14 глави 7 розділу ІII Стандартів внутрішнього аудиту, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 04 жовтня 2011 року № 1247, та з метою визначення єдиних підходів до формування справ внутрішнього аудиту, їх тимчасового зберігання, використання, передачі до архіву та знищення в системі Міністерства юстиції України

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок формування й оформлення справ внутрішнього аудиту, їх тимчасового зберігання та передачі до архіву в системі Міністерства юстиції України (далі – Порядок), що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства юстиції України від 03 березня 2020 року № 759/5 «Про затвердження Порядку формування справ внутрішнього аудиту, їх тимчасового зберігання та передачі до архіву в системі Міністерства юстиції України».

3. Управлінню внутрішнього аудиту (Власова І.А.), підрозділам внутрішнього аудиту та спеціалістам (фахівцям) з внутрішнього аудиту територіальних органів і установ, що належать до сфери управління Міністерства юстиції України, керуватися вимогами Порядку у своїй діяльності.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр                                                                  Денис МАЛЮСЬКА