Наталя Бєлашова: Первинна профспілкова організація Міністерства юстиції України організувала для членів профспілки черговий тур вихідного дня

Голова первинної профспілкової організації Міністерства юстиції України Наталя Бєлашова інформує, що профспілка продовжує сприяти гармонійному відпочинку членів організації. Зокрема, цими вихідними було організовано черговий тур вихідного дня, під час якого профспілчани мали змогу оглянути ландшафтні парки у м. Біла Церква та с. Буки.

Дендрологічний парк «Олександрія», що розкинувся на берегах річки Рось на околиці м. Біла Церква, вразив своїх відвідувачів поєднанням величі природи та архітектурних споруд, унікальних скульптур. Така гармонія робить парк неперевершеною пам’яткою садово-паркового мистецтва кінця XVIII століття – початку XIX століття.

Після огляду дендропарку профспілчани відвідали село Буки та оглянули ландшафтний парк, створений у середині 90-их років ХХ століття. Члени профспілки побачили знаменитий фонтан з Майдану Незалежності, що нині прикрашає пейзажі с. Буки, відвідали місцевий храмовий комплекс, мали змогу сфотографуватись на фоні неперевершених краєвидів поруч із символічними скульптурами, розташованими на берегах річки Роставиці. Недарма цей парк називають «Київською Швейцарією».

Під час подорожі учасники туру отримали позитивні емоції та безліч приємних вражень.

Первинна профспілкова організація Міністерства юстиції України
і в подальшому має на меті сприяти повноцінному відпочинку членів профспілки, ознайомленню з історією нашої країни, перлинами паркового та архітектурного мистецтва.