Наталя Бєлашова: Первинна профспілкова організація Міністерства юстиції України організувала для членів профспілки тур вихідного дня

Голова первинної профспілкової організації Міністерства юстиції України Наталя Бєлашова інформує, що минулими вихідними організовано черговий тур вихідного дня, під час якого профспілчани мали можливість відвідати одну з найвизначніших пам’яток ландшафтного мистецтва кінця XVIIІ ‒ початку XIX століть ‒ Софіївський парк у м. Умань.

Національний дендрологічний парк «Софіївка» створений магнатом Станіславом Щенсним Потоцьким для своєї коханої дружини Софії став перлиною маєтностей графів Потоцьких.

Парк «Софіївка», створений для прогулянок і відпочинку, прикрашено екзотичними рослинами, античними скульптурами. Дивовижні пейзажі, каскади водойм, фонтани, підземна річка, кам’яні гроти, штучні скелі овіяні романтикою та легендами.

Алеї парку пам’ятають багатьох видатних та відомих людей, що прогулювались тут. Парк справив на учасників туру незабутні враження та надихнув на нові подорожі.

Первинна профспілкова організація Міністерства юстиції України запрошує членів профспілки та їх родини долучатись до інших оздоровчих та пізнавальних заходів, що організовуються профспілкою.