Наталя Бєлашова: Первинна профспілкова організація Міністерства юстиції України організувала для членів профспілки тур вихідного дня «Фестиваль дерунів – 2019» у Коростені.

Голова первинної профспілкової організації Міністерства юстиції України Наталя Бєлашова інформує, що 14 вересня 2019 року організовано черговий тур вихідного дня «Фестиваль дерунів – 2019».

Свято проводиться кожну другу суботу вересня в історичному містечку Коростень, що розташоване на Житомирщині. Не випадково саме в столиці Древлянського краю заснували «Фестиваль дерунів». Адже здавна цей край ряснів врожаєм картоплі та місцеве населення не з чуток знає безліч рецептів приготування страв з неї.

На фестивалі коростенські господині та господарі, представники сусідніх районів, кухарі з різних регіонів та інших країн демонстрували своє мистецтво приготування дерунів. Організатори свята пропонували продегустувати різні варіанти дерунів і методом голосування обрати кухаря-переможця. Члени профспілки зі своїми сім’ями активно долучились до смачного частування та обрання переможця свята.

Цього року родзинкою свята став конкурс «Дерунярське триборство», що полягав у присіданні з мішком картоплі та поїданням сметани на швидкість, у якому взяли участь члени профспілки зі своїми родинами. Гості свята мали можливість урочисто вступити до клубу любителів дерунів.

«Фестиваль дерунів – 2019» порадував наших колег древлянською гостинністю, традиційними конкурсами та розвагами, виставками, вікторинами, а також надав можливість отримати позитивні емоції від виступів творчих фольклорних колективів. Майстер-класи з приготування дерунів, у тому числі і від мера, надихнули членів профспілки на приготування смачних дерунів для своїх рідних та близьких.

Окрім основної програми, наші колеги мали можливість прогулятись та насолодитись яскравими барвами осені у затишному  парку ім. Островського.

Первинна профспілкова організація Міністерства юстиції України
запрошує членів профспілки та їх родини приєднуватись до заходів, що організовуються профспілкою.