Одноденна екскурсія в Чернігів

Голова Первинної профспілкової організації Міністерства юстиції України Наталя Бєлашова інформує, що 21 вересня 2019 року проведено тур вихідного дня «Одноденна екскурсія в Чернігів».

Члени профспілки зі своїми родинами відвідали стародавній Чернігів – культурно-історичне місто, що розташоване у Придніпровській низовині на правому березі річки Десна. Чернігів як літописне місто привітало своїх гостей величчю архітектурних пам’яток історії різних культурних епох, такими як Спасо-Преображенський собор, Єлецький монастир з великим Успенським собором, Троїцько-Іллінський монастир, Борисоглібський собор ХІІ століття та один з найкрасивіших соборів Різдва Богородиці у стилі козацького бароко ХVІІІ століття з унікальним іконостасом, дзвонами стародавнього граду та печерним комплексом.

Цікаве порівняння історичних шляхів Києва і Чернігова через призму долі засновника Києво-Печерської лаври Антонія в легендах і байках таємничих Антонієвих печер викликало захват у профспілчан і членів їх родин, загадкове місце «Дитинець» вразило відвідувачів прекрасними видами на Десну.

Окрім вищезазначених культурних пам’яток, члени профспілки зі своїми родинами відвідали місця батьківщини Розумовських і видатного українського письменника Михайла Коцюбинського, а пошук тринадцятої гармати окрилив усю групу.

Члени профспілки зі своїми родинами долучились до святкування Дня міста і отримали від цього неймовірне задоволення та позитивні емоції, на які надихає місто Чернігів.