Одноденний тур «Качанівка – Тростянець»

Первинна профспілкова організація Міністерства юстиції України інформує, що 09 листопада 2019 року проведено тур вихідного дня «Качанівка – Тростянець».

Члени профспілки зі своїми родинами відвідали Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» на Чернігівщині. Садиба Тарнавських, збудована у 1770 році, на сьогодні єдина в Україні збережена в комплексі.

Спадщина культурного надбання вражає дивовижними краєвидами паркового мистецтва та будівлями палацового ансамблю. Романтична місцевість заворожує і надихає на творчість.

У часи Тарнавських садибу відвідали: Тарас Шевченко, Микола Гоголь, Ілля Рєпін і як відомо, саме це величне місце надихнуло Михайла Глінку до написання опери «Руслан і Людмила».

Члени профспілки та їх сім’ї зачарувались красою Качанівки і поринули у часи прийомів та балів аристократів. 

Крім того, група відвідала дендрологічний парк загальнодержавного значення – Державний дендрологічний заповідник «Тростянець», створений у ХІХ столітті завдяки зусиллям Івана Михайловича Скоропадського. Впродовж життя Іван Скоропадський привозив з усього світу рідкісні види і займався селекцією рослин у Тростянці.

Площа дендропарку становить 204,7 га. У парку ростуть непритаманні для наших територій дерева і рослини, дизайн парку вражає нас і сьогодні.

Незважаючи на примхи природи та маленькі негаразди, члени профспілки зі своїми родинами отримали від подорожі неймовірне задоволення та позитивні емоції.