Оголошення про утворення робочої групи з метою опрацювання питання ефективності функціонування громадських рад, перегляду механізму їх формування та організації діяльності

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б.   від 14 лютого 2017 року № 47351/2/1-16 (до доповідної записки Державного секретаря Кабінету Міністрів України Бондаренка В.В. від 06 лютого   2017 року) Міністерство юстиції інформує про утворення робочої групи з опрацювання питання ефективності функціонування громадських рад, перегляду механізму їх формування та організації діяльності.

29 березня 2017 року за участі представників органів виконавчої влади та  інститутів громадянського суспільства було проведено перше засідання зазначеної робочої групи під час якого обговорювалися проблемні питання, що виникають при застосуванні норм Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996.

Пропозиції з питань підвищення ефективності функціонування громадських рад, удосконалення механізму їх формування та організації діяльності пропонуємо надсилати для розгляду робочою групою на ел. адресу: l.nefedova@minjust.gov.

Узагальнені робочою групою пропозиції будуть винесені на громадське обговорення  у встановленому порядку.