Оголошення про засідання центральної Колегії Міністерства юстиції України 03 жовтня 2022 року

(дата публікації оголошення: 15.09.2022)

03 жовтня 2022 року відбудеться засідання центральної Колегії Міністерства юстиції України з розгляду скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єктів державної реєстрації, територіальних органів Міністерства юстиції, на якому будуть розглянуті скарги, перелік яких наведений нижче.

Відповідно до пункту 10 Порядку розгляду скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єктів державної реєстрації, територіальних органів Міністерства юстиції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 № 1128 (зі змінами), розгляд скарг у сфері державної реєстрації під час дії воєнного стану проводиться без участі скаржника, суб’єкта оскарження, інших заінтересованих осіб.

Під час дії воєнного стану суб’єкт оскарження, інші заінтересовані особи мають право заявити клопотання про надсилання їм матеріалів скарги в електронній формі на адреси електронної пошти. Клопотання може бути надіслане на адресу електронної пошти: ar.office@minjust.gov.ua.

Скаржник, суб’єкт оскарження, інші заінтересовані особи мають право подавати письмові пояснення по суті скарги. Пояснення можуть бути надіслані на адресу електронної пошти: ar.office@minjust.gov.ua.

Зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України
від 17.06.2022 № 696 до Порядку розгляду скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єктів державної реєстрації, територіальних органів Міністерства юстиції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 № 1128, можна ознайомитися за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/696-2022-п#n2.

Перелік скарг, призначених до розгляду:

 1. Розгляд скарги Самофал Оксани Дмитрівни від 14.08.2022, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 15.08.2022 за № СК-1706-22 щодо Автокооперативу «ПОЛЯРНИЙ» по експлуатації відкритої автостоянки (ідентифікаційний код юридичної особи 21521275).

Суб’єкт оскарження:

державний реєстратор Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Шубіна Тетяна Яківна.

Заінтересовані особи:

Чоповський Віктор Вікторович;

Лоскутов Сергій Євгенович.

 

 1. Розгляд скарги РЕЛІГІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЇ НА ЧЕСТЬ ПОКРОВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ СЕЛА КИСЕЛІВ КІЦМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ від 01.08.2022, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 08.08.2022 за № СК-1560-22 щодо НЕ ВІДОБРАЖЕНО НАЛЕЖНІСТЬ ДО РОСІЙСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ. У відповідності статті 12 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про свободу совісті та релігійні організації» релігійна організація не внесла передбачених законом змін до своєї офіційної назви і її статут втратив чинність у частині, якою визначено повне офіційне найменування (ідентифікаційний код юридичної особи 22852152).

Суб’єкт оскарження:

державний реєстратор Управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації Гергелюк Микола Михайлович.

Заінтересовані сторони:

релігійна громада села Киселів.

 

 1. Розгляд скарги РЕЛІГІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЇ НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ГЕОРГІЯ ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МІСТА КІЦМАНЬ (ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, 2-К) КІЦМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» від 29.07.2022, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 08.08.2022 за № СК-1559-22 щодо НЕ ВКАЗАНО ПРО ПРИНАЛЕЖНІСТЬ ДО РОСІЙСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ! У відповідності статті 12 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про свободу совісті та релігійні організації» релігійна організація не внесла передбачених законом змін до своєї офіційної назви та не подала відповідні зміни до свого статуту (положення) на реєстрацію, її статут втратив чинність у частині, якою визначена повн офіційн найменування. (ідентифікаційний код юридичної особи 25074598).

Суб’єкт оскарження:

державний реєстратор Управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації Гергелюк Микола Михайлович.

Заінтересовані сторони:

РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА МІСТА КІЦМАНЬ.

 

 1. Розгляд скарги РЕЛІГІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ ПРЕПОДОБНОЇ ПАРАСКЕВИ ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ СЕЛА БАГНА ВИЖНИЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» від 29.07.2022, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 08.08.2022 за № СК-1555-22 щодо НЕ ЗАЗНАЧЕНА ПРИНАЛЕЖНІСТЬ РОСІЙСЬКІЙ ПРАВОСЛАВНІЙ ЦЕРКВІ (МП). Відповідно ст. 12 Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» не внесено змін до офіційної назви та не подано відповідні зміни статуту на реєстрацію, статут втратив чинність у частині, якою визначається офіційна назва) (ідентифікаційний код юридичної особи 21440743).

Суб’єкт оскарження:

державний реєстратор Управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації Гергелюк Микола Михайлович.

Заінтересовані сторони:

ГРОМАДА С.БАГНА.

 

 1. Розгляд скарги РЕЛІГІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЇ НА ЧЕСТЬ УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ СЕЛА КЛІВОДИН КІЦМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» від 29.07.2022, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 08.08.2022 за № СК-1556-22 щодо НЕ ЗАЗНАЧЕНО ПРО КАНОНІЧНУ ПІДЛЕГЛІСТЬ РОСІЙСЬКІЙ ПРАВОСЛАВНІЙ ЦЕРКВІ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ! У відповідності статті 12 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про свободу совісті та релігійні організації» релігійна організація не внесла передбачених законом змін до своєї офіційної назви і її статут втратив чинність у частині, якою визначено повне офіційне найменування! (ідентифікаційний код юридичної особи 21446705).

Суб’єкт оскарження:

державний реєстратор Управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації Гергелюк Микола Михайлович.

Заінтересовані сторони:

Руснак Іван Васильович;

РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА С.КЛІВОДИН.

 

 1. Розгляд скарги Релігійної організації «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ПАНТЕЛЕЇМОНА ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МІСТА ЧЕРНІВЦІ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» від 11.08.2022, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 15.08.2022 за № СК-1718-22 щодо НЕ ВКАЗАНА ПРИНАЛЕЖНІСТЬ ДО МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ. У відповідності до ст. 12 Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації»не внесено передбачених законом змін до своєї офіційної назви та не подано відповідні зміни до свого статуту на реєстрацію, статут втратив чинність у частині, якою визначається повна офіційна назва (ідентифікаційний код юридичної особи 41752959).

Суб’єкт оскарження:

державний реєстратор Управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації Гергелюк Микола Михайлович.

 

 1. Розгляд скарги Релігійної організації «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЇ НА ЧЕСТЬ СВЯТИХ АПОСТОЛІВ ПЕТРА І ПАВЛА ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ СЕЛА ДРАЧИНЦІ КІЦМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» від 01.08.2022, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 08.08.2022 за № СК-1562-22 щодо НЕ ВКАЗАНО ПРО ПРИНАЛЕЖНІСТЬ ДО РОСІЙСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ! У відповідності статті 12 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про свободу совісті та релігійні організації» релігійна організація не внесла передбачених законом змін до своєї офіційної назви та не подала відповідні зміни до свого статуту (положення) на реєстрацію, її статут втратив чинність у частині, якою визначена повна офіційна назва. (ідентифікаційний код юридичної особи 33353877).

Суб’єкт оскарження:

державний реєстратор Управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації Гергелюк Микола Михайлович.

 

 1. Розгляд скарги «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЇ НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ СЕЛА МАМАЇВЦІ КІЦМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» від 29.07.2022, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 08.08.2022 за № СК-1561-22 щодо НЕ ВКАЗАНО ПРО ПРИНАЛЕЖНІСТЬ ДО РОСІЙСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ! У відповідності статті 12 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про свободу совісті та релігійні організації» релігійна організація не внесла передбачених законом змін до своєї офіційної назви та не подала відповідні зміни до свого статуту (положення) на реєстрацію, її статут втратив чинність у частині, якою визначено повну офіційну назву. (ідентифікаційний код юридичної особи 38813403).

Суб’єкт оскарження:

державний реєстратор Управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації Гергелюк Микола Михайлович.

 

 1. Розгляд скарги Релігійної організації «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ С. ТРОСТИНКА ВАСИЛЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» від 10.08.2022, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 11.08.2022 за № СК-1646-22 щодо Релігійної організації «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ) С. ТРОСТИНКА ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» (ідентифікаційний код юридичної особи 43993021).

Суб’єкт оскарження:

державний реєстратор Управління культури Київської обласної державної адміністрації Шепель Олег Костянтинович.

Заінтересовані сторони:

Кочергін Дмитро Євгенійович.

 

 1. Розгляд скарги «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО АПОСТОЛА ІОАННА БОГОСЛОВА ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ СЕЛА БЕРЕЖОНКА ВИЖНИЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» від 29.07.2022, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 26.08.2022 за № СК-1989-22 щодо НЕ ВКАЗАНО ПРО ПРИНАЛЕЖНІСТЬ ДО РОСІЙСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ. Відповідно ст. 12 Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» не внесено змін до офіційної назви та не подано відповідні зміни статуту на реєстрацію, статут втратив чинність у частині, якою визначається офіційна назва (ідентифікаційний код юридичної особи 33664030).

Суб’єкт оскарження:

державний реєстратор Управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації Гергелюк Микола Михайлович.

 

 1. Розгляд скарги «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЇ НА ЧЕСТЬ СВЯТОЇ ТРОЇЦІ ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ СЕЛА ВИТИЛІВКА КІЦМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» від 04.08.2022, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 15.08.2022 за № СК-1714-22 щодо НЕ ВКАЗАНО ПРО ПРИНАЛЕЖНІСТЬ ДО РОСІЙСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ.У відповідності статті 12 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про свободу совісті та релігійні організації» релігійна організація не внесла передбачених законом змін до своєї офіційної назви та не подала відповідні зміни до свого статуту (положення) на реєстрацію, її статут втратив чинність у частині, якою визначено повне офіційне найменування! (ідентифікаційний код юридичної особи 26466173)

Суб’єкт оскарження:

державний реєстратор Управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації Гергелюк Микола Михайлович.

 

 1. Розгляд скарги «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЇ НА ЧЕСТЬ УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ СЕЛА ГЛИНИЦЯ КІЦМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» від 28.07.2022, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 15.08.2022 за № СК-1711-22 щодо НЕ ЗАЗНАЧЕНО ПРО КАНОНІЧНУ ПІДЛЕГЛІСТЬ РОСІЙСЬКІЙ ПРАВОСЛАВНІЙ ЦЕРКВІ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ. У відповідності статті 12 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про свободу совісті та релігійні організації» релігійна організація не внесла передбачених законом змін до своєї офіційної назви і її статут втратив чинність у частині, якою визначено повне офіційне найменування (ідентифікаційний код юридичної особи 26075067).

Суб’єкт оскарження:

державний реєстратор Управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації Гергелюк Микола Михайлович.

 

 1. Розгляд скарги «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЇ НА ЧЕСТЬ СОБОРУ СВЯТОГО АРХІСТРАТИГА МИХАЇЛА ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ СЕЛА ЗЕЛЕНІВ КІЦМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» від 04.08.2022, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 19.08.2022 за № СК-1906-22 щодо НЕ ВКАЗАНО ПРО ПРИНАЛЕЖНІСТЬ ДО РОСІЙСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ! У відповідності статті 12 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про свободу совісті та релігійні організації» релігійна організація не внесла передбачених законом змін до своєї офіційної назви та не подала відповідні зміни до свого статуту (положення) на реєстрацію, її статут втратив чинність у частині, якою визначено повне офіційне найменування. (ідентифікаційний код юридичної особи 22852175).

Суб’єкт оскарження:

державний реєстратор Управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації Гергелюк Микола Михайлович.

 

 1. Розгляд скарги «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЇ НА ЧЕСТЬ ПОКРОВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ СМТ НЕПОЛОКІВЦІ (ВУЛИЦЯ МАГІСТРАЛЬНА,19) КІЦМАНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» від 02.08.2022, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 15.08.2022 за № СК-1712-22 щодо НЕ ВІДОБРАЖЕНО НАЛЕЖНІСТЬ ДО РОСІЙСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ!!!У відповідності статті 12 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про свободу совісті та релігійні організації» релігійна організація не внесла передбачених законом змін до своєї офіційної назви і її статут втратив чинність у частині, якою визначено повне офіційне найменування (ідентифікаційний код юридичної особи 36130712).

Суб’єкт оскарження:

державний реєстратор Управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації Гергелюк Микола Михайлович.