ОГОЛОШЕНО КОНКУРС ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ЗБЕРІГАННЯ МАЙНА, ВИСТАВЛЕНОГО НА АУКЦІОННИЙ ПРОДАЖ

Держінформ`юст оголошує конкурс щодо визначення переможця на організацію зберігання майна, арештованого органами ДВС і переданого на реалізацію.

Предметом закупівлі являється - організація зберігання майна та автотранспорту, що виставляється на аукціонний продаж у м.Києві, Дніпропетровській, Львівській, Вінницькій областях. Строк надання послуг складає з 01.05.2014 по 31.12.2014 року.

В зв’язку з цим, пропонується всім зацікавленим особам особисто, або поштою (рекомендованим листом з повідомленням про вручення ) надсилати свої пропозиції на адресу Держінформ`юсту : 04050, Україна, м.Київ, вул. Мельникова 81 літ. А.

Особою, що уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу, визначено заступника генерального директора з загальних питань – Ключка Сергія Анатолійовича ( тел. (044) 206-71-73, е-mail : inbox@informjust.ua)

Звертаємо увагу, що кінцевим строком подання пропозицій являється 24.04.2014 року до 15.00 годин. Пропозиції конкурсних торгів, надані Учасниками після закінчення строку їх подання не розкриваються і повертаються.

Детальна інформація про конкурсні торги та вимоги щодо документації буде розміщена на сайті найближчим часом або надіслана на вимогу зацікавлених осіб.

Слідкуйте за оновленнями в рубриці «Новини».