Початок прийому заяв для проходження автоматизованого анонімного тестування, яке відбудеться у березні 2019 року

Міністерство юстиції України повідомляє про початок прийому заяв для проходження автоматизованого анонімного тестування з метою визначення професійної компетентності осіб, які мають намір здійснювати функції державного реєстратора, яке відбудеться у березні.

До тестування, яке відбудеться у березні 2019 року, будуть допущені особи, заяви яких надійшли до Мін’юсту з 09 год. 00 хв. 05 березня до 16 год. 00 хв.                        13 березня 2019 року.

Днем подання заяви на проходження  автоматизованого анонімного тестування вважається день її фактичного отримання Мін’юстом.

Звертаємо увагу, що повідомлення про конкретну дату, час та місце проведення автоматизованого анонімного тестування, а також прізвище, ім’я та по батькові осіб, які виявили бажання пройти таке тестування, буде розміщено на офіційному веб-сайті Мін’юсту за сім календарних днів до дня його проведення.

 

У разі виникнення запитань та для отримання додаткової інформації звертатися за телефоном 044-233-65-12, контактні особи: Ремінний Віктор, Воробей Марина.