25.03.2021 Повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проєкту наказу Міністерства юстиції України «Про затвердження Змін до Положення про програму диференційованого виховного впливу на засуджених «Підготовка до звільнення»

З метою дотримання вимог абзаців першого – четвертого пункту 17 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», Міністерство юстиції України вносить на громадське обговорення проєкт наказу Міністерства юстиції України «Про затвердження Змін до Положення про програму диференційованого виховного впливу на засуджених «Підготовка до звільнення» (далі – проєкт наказу).

Проєкт наказу розроблено на виконання пункту 49 Плану заходів з реалізації Національної стратегії реформування системи юстиції щодо дітей на період до 2023 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2019 року № 1335-р.

Просимо надсилати свої зауваження та пропозиції до проєкту наказу на електронну адресу ye.bilous@minjust.gov.ua до 12 квітня 2021 року.

 

Контактна особа:

головний спеціаліст відділу нормативного забезпечення у сфері пробації, ресурсного та медичного забезпечення діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України Управління нормативного забезпечення діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України Департаменту публічного права Білоус Євген Олександрович, тел. 271-15-16.

 

Проєкт наказу

Зміни (консультації)

Пояснювальна записка

Порівняльна таблиця