Розробка Методології моніторингу та оцінки прогресу реалізації Національної стратегії у сфері прав людини

27 липня 2020 року відбулася робоча зустріч щодо співробітництва з питань механізмів моніторингу та оцінки реалізації Національної стратегії у сфері прав людини. До робочої зустрічі долучилися представники Моніторингової місії ООН з прав людини, Посольства Великої Британії, Програми розвитку ООН, Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Консультативної місії ООН в Україні, USAID в Україні та Української Гельсінської спілки з прав людини.

Відповідно до підпункту 4 пункту 6 Положення про Міністерство юстиції України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 липня 2014 року № 228, та відповідно до завдання 26 Плану заходів з виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2017 року № 1106, Наказом Міністерства юстиції №2215/7 від 21.08.2020 було створено робочу групу з розробки методології моніторингу та оцінки прогресу реалізації Національної стратегії у сфері прав людини та затверджено її персональний склад. Головою робочої групи призначено заступника Міністра юстиції з питань європейської інтеграції Валерію Коломієць.

Наразі спільно з робочою групою напрацьовується проєкт Методології моніторингу та оцінки прогресу реалізації Національної стратегії у сфері прав людини.

- Наказ №2215/7 від 21.08.2020 про утворення робочої групи з розробки методології моніторингу та оцінки прогресу реалізації Національної стратегії у сфері прав людини;

- персональний склад робочої групи з розробки методології моніторингу та оцінки прогресу реалізації Національної стратегії у сфері прав людини.