Наказ Міністерства юстиції України від 12 травня 2014 року № 102/7 «Про проведення громадської експертизи»

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
НАКАЗ
12.05.2014     м. Київ     № 102/7

Про проведення громадської експертизи

Відповідно до Закону України «Про інформацію», пункту 4 Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 року N 976, на підставі запиту громадської організації «Луганська правозахисна група» від 15 квітня 2014 року N 28/14 щодо проведення громадської експертизи

НАКАЗУЮ:

1. Визначити Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Севостьянову Н.І., заступника начальника відділу координації виконання рішень Європейського суду з прав людини Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Таргоній Н.О., головного спеціаліста відділу координації виконання рішень Європейського суду з прав людини Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Ільєнко О.П. відповідальними особами за забезпечення взаємодії з громадською організацією «Луганська правозахисна група» у зв'язку з надходженням запиту щодо проведення громадської експертизи.

2. Департаменту реєстрації та систематизації нормативних актів, правоосвітньої діяльності (Железняк Н.А.) розмістити на веб-сайті Міністерства юстиції інформацію про надходження до Мін'юсту запиту громадської організації «Луганська правозахисна група» щодо проведення громадської експертизи та заходи, здійснені Міністерством з метою сприяння проведенню громадської експертизи.

3. Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав (Давидчук О.В.), у разі відповідності запиту вимогам Закону України «Про інформацію», Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 року N 976, забезпечити надання громадській організації «Луганська правозахисна група» необхідних матеріалів.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

МіністрПавло ПЕТРЕНКО