Конвенція про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей

До уваги громадян!

Департаментом міжнародного співробітництва Мін’юсту з 1 вересня ц.р. приймаються заяви про сприяння поверненню дитини та забезпечення реалізації права доступу до дитини, оформлені згідно з Порядком виконання на території України Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 липня 2006 р. № 952.

Заяви приймаються: з 10-00 до 12-00
за адресою: вул. Ліварська, 1
(понеділок, середа, п’ятниця).

Закон України від 11 січня 2006 року №3303-IV "Про приєднання України до Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей"

Конвенція про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей

Постанова Кабінету Міністрів України від 10 липня 2006 р. № 952 "Про виконання на території України Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей"

Заява про сприяння поверненню дитини відповідно до Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей, яка є додатком 1 до Порядку виконання на території України Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 липня 2006 р. № 952

Заява про забезпечення реалізації права доступу до дитини відповідно до Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей, яка є додатком 2 до Порядку виконання на території України Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 липня 2006 р. № 952

Перелік держав-учасниць Конвенції про цивільно-правові аспекти міжнародного викрадення дітей