Внесення змін до Плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020

Відповідно до доручення Прем’єр-міністра України від 29 грудня 2017 року № 35377/12/1-15, Міністерство юстиції України з урахуванням пропозицій заінтересованих органів державної влади розробило проект акта про внесення змін до Плану дій.

З метою напрацювання змін до Плану дій, Міністерством юстиції України було проведено близько 10 робочих зустрічей та погоджувальних нарад, до яких було залучено представників більше двадцяти органів державної влади та більш ніж тридцять неурядових громадських організацій. Серед учасників робочих зустрічей були, зокрема, представники Моніторингової Місії ООН з прав людини, Консультативної місії ЄС в Україні, Міжнародної організації з міграції, Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, благодійного фонду «Зміни одне життя – Україна», громадської організації «Центр інформації про права людини» та ін.

Пропозиції та зауваження центральних органів виконавчої влади та неурядових організацій, які взяли участь в обговореннях щодо актуалізації Плану дій було опрацьовано, проект акта щодо внесення змін до Плану дій погоджено з заінтересованими органами.