Заходи

Новели банкрутства в Україні

Асоціація правників України спільно з Центральним апеляційним господарським судом і Проектом ЄС «ПРАВО-Justice» запрошує Вас взяти участь в обговоренні Кодексу України з процедур банкрутства (далі – Кодекс), яке відбудеться 07 грудня 2018 року (10:00-14:00) у місті Дніпрі.

Мета заходу – провести розширену дискусію стосовно змін у процедурах банкрутства після прийняття Кодексу.

Питання до обговорення:          

1) Зміни в інституті корпоративного банкрутства.

2) Особливості реалізації майна в процедурах банкрутства.

3) Неплатоспроможність фізичних осіб.

4) Зміни в правовому статусі арбітражного керуючого.

Серед учасників дискусії: судді Верховного Суду, члени АПУ, які долучалися до підготовки Кодексу.

До участі в заході запрошуються: судді, адвокати, науковці та практикуючі правники.

Початок реєстрації о 09:30.

Місце проведення: м. Дніпро, проспект Олександра Поля, 1, приміщення Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Увага! Попередня реєстрація обов’язкова.

За додатковою інформацією звертайтесь до Секретаріату АПУ за тел.: +380 (44) 492-88-48, або пишіть на e-mail: branches@uba.ua. Контактна особа–Катерина Пищик.

 

 

«Міжнародна конференція «Реформування системи банкрутства в Україні з огляду на кращі світові практики – детонатор інвестиційного буму та економічного прориву»

19 вересня 2018 року Комітет Верховної Ради України з питань економічної політики спільно з Центром комерційного права, Міністерством юстиції України, Асоціацією правників України, Всеукраїнською самоврядною організацією фахівців конкурсного процесу, Незалежною асоціацією банків України, Проектом ЄС "Право-Justice", Міжнародним валютним фондом, Світовим банком та іншими партнерами проведуть Міжнародну конференцію «Реформування системи банкрутства в Україні з огляду на кращі світові практики – детонатор інвестиційного буму та економічного прориву».

Інформаційні партнери: Телеканал «РАДА», Громадське радіо, Юридична газета, Юридична практика.

Увага! Для участі у заході попередня реєстрація до 12 вересня 2018 року обов'язкова! З собою обов'язково мати паспорт громадянина України.

Деталі заходу:

 • Дата: 19 вересня 2018 року.
 • Початок реєстрації: 09-30.
 • Початок заходу: 10-00.
 • Місце проведення: м. Київ, вул. М.Грушевського, буд.18/2, 9 під’їзд (Верховна Рада України).
 • Захід проходитиме в інтерактивній формі.
 • Участь у конференції – безкоштовна.

Під час заходу буде обговорено низку питань, у тому числі:

 1. Ідеологія реформи банкрутства в Україні: мета реформи та законодавчі ініціативи щодо удосконалення системи банкрутства - новели Проекту «Кодексу України з процедур банкрутства» (реєстраційний №8060);
 2. Практичні аспекти та проблемні питання застосування законодавства про банкрутство компаній: поточний стан та кращі світові практики;
 3. Запровадження інституту банкрутства фізичних осіб: ризики та нові можливості;
 4. Пошук оптимальної моделі саморегулювання професії арбітражних керуючих та стандарти професії: виклики та перспективи.

До участі в Конференції запрошені народні депутати України, представники Уряду України, Національного банку України, Незалежної асоціації банків України, судді, арбітражні керуючі, вітчизняні та іноземні експерти, науковці, представники юридичної та бізнес-спільноти тощо.

З усіх питань щодо заходу, будь ласка, звертайтесь до Ірини Сербін за електронною поштою: irina_serbin@ukr.net або Марії Копиці за тел. (044) 492-88-48, (044) 229-10-29 або за адресою: komitet@uba.ua.

 

 

Cемінар для арбітражних керуючих на тему:

“Реформа законодавства про банкрутство: формування належної практики арбітражних керуючих”

15 вересня 2017 року у місті Хмельницькому Центр комерційного права спільно з Міністерством юстиції України та Хмельницьким університетом управління та права за сприяння Асоціації правників України та Всеукраїнської асоціації арбітражних керуючих проводитимуть семінар для арбітражних керуючих на тему: “Реформа законодавства про банкрутство: формування належної практики арбітражних керуючих”. 

До участі у семінарі запрошуються арбітражні керуючі, представники банківської та юридичної спільноти, а також судді для висвітлення судової практики з питань, що розглядатимуться під час заходу.

Під час семінару буде обговорено низку актуальних питань, зокрема:

 1. Закон про банкрутство: ідеологія реформи;
 2. деякі практичні аспекти та проблемні питання застосування законодавства про банкрутство при реалізації майна боржника (розгляд практичних прикладів та обговорення);
 3. порядок продажу заставного майна: проблемні питання та практичні поради;
 4. продаж майна банкрута на аукціоні;
 5. продаж майна у процедурі банкрутства шляхом заміщення активів;
 6. сплата грошової винагороди та відшкодування витрат арбітражного керуючого;
 7. пошук ефективної моделі регулювання професійної діяльності арбітражних керуючих;
 8. законодавчі ініціативи щодо удосконалення системи банкрутства.

Участь у семінарі – безкоштовна.

Час проведення: 10:00-16:00 (реєстрація учасників: 9:30 - 10:00).

Місце проведення: Хмельницький університет управління та права, вул. Героїв майдану, 8, 2-й поверх, актова зала

Організатори: Центр комерційного права за сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерство юстиції України, Хмельницький університет управління та права

Участь у семінарі  потрібно підтвердити до 11 вересня 2017 року включно повідомленням на електронну адресу: osiik@clc.com.ua чи sv@clc.com.ua

У повідомленні обов’язково зазначити повне прізвище, ім’я, по батькові, посаду та місце роботи, контактні дані (номер телефону та електронну адресу)

Контактні особи: Осіїк Дарина (тел.: (044) 490-65-75, osiik@clc.com.ua)

                                Вознюк Святослав (т. 490-65-75, sv@clc.com.ua).


 

.«До уваги арбітражних керуючих!» Семінар скасовано!

У зв’язку з технічними проблемами у мережі Інтернет, що перешкоджає проведення заходу на належному рівні, семінар 28 липня 2017 року на тему: “Реформа законодавства про банкрутство: формування належної практики арбітражних керуючих” у місті Хмельницькому скасовується. 


 

24 травня 2017 року у місті Києві Центр комерційного права разом з Міністерством юстиції України та Комітетом АПУ з конкурсного права проводитимуть семінар для арбітражних керуючих на тему “Реформа законодавства про банкрутство: формування належної практики арбітражних керуючих”.

До участі у семінарі запрошуються арбітражні керуючі, представники банківської та юридичної спільноти, а також судді для висвітлення судової практики з питань, що розглядатимуться під час заходу.

Під час семінару буде обговорено низку актуальних питань, зокрема:

(1) проблема доведеності підстав про порушення провадження у справі про банкрутство за заявою боржника;

(2) визнання угод боржника недійсними в процедурі банкрутства;

(3) деякі практичні аспекти та проблемні питання застосування законодавства про банкрутство при реалізації майна боржника (розгляд практичних прикладів та обговорення);

(3) порядок продажу заставного майна: проблемні питання та практичні поради;

(4) продаж майна банкрута на аукціоні;

(5) продаж майна у процедурі банкрутства шляхом заміщення активів;

(6) оплата послуг арбітражних керуючих;

(7) аналіз судової практики ВСУ щодо провадження у справах про банкрутство.

Участь у семінарі – безкоштовна.

Дата проведення: 24 травня 2017 року.

Час проведення: 10:00-16:00 (реєстрація учасників: 9:30 - 10:00).

Місце проведення: Велика зала Міністерства юстиції України, 3-й поверх ( адреса: Рильський провулок, 10).

Організатори: Центр комерційного права, Міністерство юстиції України, Комітет АПУ з конкурсного права.

Участь у семінарі  потрібно підтвердити до 19 травня 2017 року включно повідомленням на електронну адресу: osiik@clc.com.ua чи sv@clc.com.ua У повідомленні обов’язково зазначити повне прізвище, ім’я, по батькові, посаду та місце роботи, контактні дані (номер телефону та електронну адресу)

Контактні особи: Осіїк Дарина (тел.: (044) 490-65-75, osiik@clc.com.ua) та Вознюк Святослав (т. 490-65-75, sv@clc.com.ua).

 


20 квітня 2017 року у місті Запоріжжі Центр комерційного права та Міністерство юстиції України проводитимуть семінар для арбітражних керуючих на тему “Реформа законодавства про банкрутство: формування належної практики арбітражних керуючих”.

До участі у семінарі запрошуються арбітражні керуючі, представники банківської та юридичної спільноти, а також судді для висвітлення судової практики з питань, що розглядатимуться під час заходу.

Під час семінару буде обговорено низку актуальних питань, зокрема:

(1) Закон про банкрутство: ідеологія реформи;

(2) деякі практичні аспекти та проблемні питання застосування законодавства про банкрутство при реалізації майна боржника (розгляд практичних прикладів та обговорення);

(3) порядок продажу заставного майна: проблемні питання та практичні поради;

(4) продаж майна банкрута на аукціоні;

(5) продаж майна у процедурі банкрутства шляхом заміщення активів;

(6) законодавчі ініціативи щодо удосконалення системи банкрутства;

(7) пошук ефективної моделі регулювання професійної діяльності арбітражних керуючих.

Участь у семінарі – безкоштовна.

Дата проведення: 20 квітня 2017 року.

Час проведення: 10:00-18:00 (реєстрація учасників: 9:30 - 10:00).

Місце проведення: Головне територіальне управління юстиції в Запорізькій області, 3-й поверх, зал засідань (адреса: м. Запоріжжя, проспект Соборний, 164).

Організатори: Центр комерційного права, Міністерство юстиції України.

Участь у семінарі потрібно підтвердити до 13 квітня 2017 року включно повідомленням на електронну адресу: osiik@clc.com.ua чи sv@clc.com.ua У повідомленні обов’язково зазначити повне прізвище, ім’я, по батькові, посаду та місце роботи, контактні дані (номер телефону та електронну адресу)

Контактні особи: Осіїк Дарина (тел.: (044) 490-65-75, osiik@clc.com.ua) та Вознюк Святослав (т. 490-65-75, sv@clc.com.ua).

13 грудня 2016 року у місті Дніпрі Центр комерційного права та Міністерство юстиції України проводитимуть семінар для арбітражних керуючих на тему: “Реформа законодавства про банкрутство: формування належної  практики арбітражних керуючих”.

До участі у семінарі запрошуються арбітражні керуючі, представники банківської та юридичної спільноти, а також судді для висвітлення судової практики з питань, що розглядатимуться під час заходу.

Під час семінару буде обговорено низку актуальних питань, зокрема:

(1) Закон про банкрутство: ідеологія реформи;

(2) деякі практичні аспекти та проблемні питання застосування законодавства про банкрутство при реалізації майна боржника (розгляд практичних прикладів та обговорення);

(3) порядок продажу заставного майна: проблемні питання та практичні поради;

(4) продаж майна банкрута на аукціоні;

(5) продаж майна у процедурі банкрутства шляхом заміщення активів;

(6) законодавчі ініціативи щодо удосконалення системи банкрутства;

(7) пошук ефективної моделі регулювання професійної діяльності арбітражних керуючих.

Участь у семінарі – безкоштовна.

Дата проведення: 13 грудня 2016 року

Час проведення: 10:00-18:00 (реєстрація учасників: 9:30 - 10:00)

Місце проведення: актовий зал Головного територіального управління юстиції в Дніпропетровській області (адреса: м. Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 21-А, 1-й поверх)

Організатори: Центр комерційного права, Міністерство юстиції України.

Участь у семінарі  потрібно підтвердити до 1 грудня 2016 року включно повідомленням на електронну адресу: osiik@clc.com.ua чи sv@clc.com.ua

У повідомленні обов’язково зазначити повне прізвище, ім’я, по батькові, посаду та місце роботи, контактні дані (номер телефону та електронну адресу)

Контактні особи: Осіїк Дарина (тел.: (044) 490-65-75, osiik@clc.com.ua) та Вознюк Святослав (тел. 490-65-75, sv@clc.com.ua).

 


28 вересня 2016 року у місті Одеса відбудеться семінар для арбітражних керуючих на тему “Реформа законодавства про банкрутство: формування належної  практики арбітражних керуючих”.

До участі у семінарі запрошено представників банківської та юридичної спільноти, а також суддів для висвітлення судової практики з питань, що розглядатимуться під час заходу.

На семінарі будуть обговорені найактуальніші питання, що виникають у практичній діяльності арбітражних керуючих:

 

  • Закон про банкрутство: ідеологія реформи;

 

 

  • Деякі практичні аспекти та проблемні питання застосування законодавства про банкрутство при реалізації майна боржника (розгляд практичних прикладів та обговорення);

 

  • Порядок продажу заставного майна: проблемні питання та практичні поради;

 

 

  • Продаж майна банкрута на аукціоні;

 

 

  • Продаж майна у процедурі банкрутства шляхом заміщення активів;

 

 

  • Законодавчі ініціативи щодо удосконалення системи банкрутства;

 

 

  • Пошук ефективної моделі регулювання професійної діяльності арбітражних керуючих.

 

Участь у семінарі – безкоштовна.

Взяти участь у круглому столі можуть арбітражні керуючі міста Одеси, а також будь-якого іншого регіону.

Дата проведення: 28 вересня 2016 року

Час проведення: 10:00-16:00 (реєстрація учасників: 9:30 - 10:00)

Місце проведення: Головне територіальне управління юстиції в Одеській області (м. Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 34).

Організатори: Центр комерційного права, Міністерство юстиції України, Головне територіальне управління юстиції в Одеській області.

Участь у семінарі  потрібно підтвердити до 25 вересня 2016 року включно повідомленням на електронну адресу: osiik@clc.com.ua або sv@clc.com.ua

У повідомленні обов’язково зазначити повне прізвище, ім’я, по батькові та телефон арбітражного керуючого.

Контактні особи:

Осіїк Дарина (тел.: (044) 490-65-75, osiik@clc.com.ua)

Вознюк Святослав (тел. (044) 490-65-75, sv@clc.com.ua).

 


10 серпня 2016 року у місті Суми відбудеться круглий стіл для арбітражних керуючих на тему “Реформа законодавства про банкрутство: формування належної   практики арбітражних керуючих”

Круглий стіл для арбітражних керуючих організовано Центром комерційного права спільно з Міністерством юстиції України,  Головним територіальним управлінням юстиції у Сумській області  та Комітетом з конкурсного права Асоціації правників України.

До участі в круглому столі також запрошено суддів для висвітлення судової практики з питань, що розглядатимуться на круглому столі, а також представників банківської та юридичної спільноти.

Під час круглого столу будуть обговорені найактуальніші питання, що виникають у практичній діяльності арбітражних керуючих:

 

  • Закон про банкрутство: ідеологія реформи.

 

 

  • Деякі практичні аспекти та проблемні питання застосування законодавства про банкрутство при реалізації майна боржника (розгляд практичних прикладів та обговорення);

 

 

  • Порядок продажу заставного майна: проблемні питання та практичні поради;

 

 

  • Продаж майна банкрута на аукціоні;

 

 

  • Продаж майна у процедурі банкрутства шляхом заміщення активів;

 

 

  • Законодавчі ініціативи щодо удосконалення системи банкрутства;

 

 

  • Пошук ефективної моделі регулювання професійної діяльності арбітражних керуючих.

 

Участь у круглому столі – безкоштовна.

Взяти участь у круглому столі можуть арбітражні керуючі м.Суми, а також буд-якого іншого регіону.

Дата проведення:  10 серпня 2016 року

Час проведення: 10:00-16:00 (реєстрація учасників: 9:30 - 10:00)

Місце проведення: м.Суми, вул.Покровська, 9/1, Наукова бібліотека Української академії банківської справи.

Організатори: Центр комерційного права, Міністерство юстиції України, Головне територіальне управління юстиції у Сумській області та Комітет з конкурсного права Асоціації правників України.

Участь у круглому столі  потрібно підтвердити до 8 серпня 2016 року включно повідомленням на електронну адресу: bankrut@sumyjust.gov.ua

У повідомленні обов’язково зазначити повне прізвище, ім’я, по батькові та телефон арбітражного керуючого.

Контактна особа з питань організації проведення  круглого столу:

Бойко Катерина Володимирівна, тел.:  097-430-92-40; 050-219-43-77.